Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...
Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...
Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...
Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G
Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.
Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...
Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.
Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.
Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....
Ivoren dekseldoos 19e eeuw met romantische voorstelling en bloemendecor aan de zijde en onderkant. 3xø8cm. Cond.: G
Antiek Japans imari scheerbekken 1e helft 19e eeuw mewt goud-en bloemdecor. In zeer goede staat 7.5x35x29cm., Cond.:G
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G
Twee keramieken Satsuma vazen met bloemendecor en musicerende geisha's met gouddecor 25xø14cm. Cond.: G
Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G
Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G
Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G
Grote antieke Dresden porseleinen figuren groep, ca.1900, minimale beschadigingen a.d. rok en bloemen. 21x27x16 cm., Cond.:R/G
Grote Chinees porseleinen vaas ca.1900 met paradijsvogel en bloemendecor. Lichte randschade in glazuur.42xø19cm. Cond.:G
Grote Chinees porseleinen vaas, ca.1900 met pauw en bloemendecor. 41x19 cm., Cond.:G
Twee Franse handbeschilderde vazen met bloemendecor en gouddecor ca. 1880, beide vazen beschadigd 40x18xø17cm. Cond.: M-R
Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G
Prachtige platelen vaas ca. 1900 Jugendstil, gemerkt Helene F. Holland Y.Y met huisje. Chips bovenrand en 1 chip voet 31x12cm. Cond.: R
Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.
Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R
Bijzondere grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met geschulpte rand (is doormidden geweest). Decor met geisha's buiten en een musicerende Chinees binnenshuis. Compleet maar gelijmd ø36,7cm. Co...
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R
Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.
Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G
Groot porseleinen restservies, gemerkt Schlaggenwald Czechoslovakie met diverse borden, terrines, schalen, kop&schotels etc. Sommige delen beschadigd Cond.: G
Oud Chinees porseleinen trekpotje met messing monturen, draken, tempelhond etc. ca. 1880. Chinees stempel op de bodem 19x14xø11cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...
Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G
Grote oude keramieken Kantonese vaas met krijgersdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 46xø20cm. Cond.: G
Grote Dresden porseleinen figurengroep, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een vrouw in chique kleding met twee kinderen en geit. 23x23x14cm., Cond.:R/G
Vroege Chinese celadon keramieken flacon 17e - 18e eeuw of ouder. Beide zijden bewerkt . Lichte randschade voet en kraag 9,5x6x2,5cm. Cond.: G
Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.
Prachtige Gouda Zuid Holland platelen jardiniere, jaarteken 1918. Schilder A. Th. Boer in zeer goede staat 30x17x15cm.
Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...
Stel 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met fijn geschilderd bleomen- en vogeldecor. 1 Vaas heeft een chip bij bovenrand 19xø13cm. Cond.: R-G
Twee porseleinen figuren, 20e eeuw. voorstellende een man met hoed en duif (zonder kop en chips) Thuringen, 1e helft 20e eeuw en een vrouw met hoed en rozenmand (chips af) 19-20cm., Cond.: M/R
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik handbeschilderd ,met prachtig tinnen deksel met een resevist erop. (duimrust eraf),, Bataljon 14 Kehl v.Rhein 1897/99, Diverse handbeschilderde voorstellin...
Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G
Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.
Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnenrand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R
Twee oude Chinese keramieken sierborden met krijgers te paard en te voet afgebeeld ca. 1900, 1 minimale chip ø32,6cm. Cond.: G
Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G
Uitgebreid porseleinen restservies Selb Bavaria Germany Krautheim, Wiesengrund und Bergeshöhen. geheel bestaande uit; 8x taartbordjes, 1x taartschaal, 2x cakeschalen, 9x koffiekopjes+schotels, 6x thee...
Oude keramieken Kantonese vaas (gesigneerd met prachtige fijne handgeschilderde voorstelling van diverse figuren met tempel in gouddecor. Stukje kraag gelijmd 21xø12cm. Cond.: R-G
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een flacon. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 5x28x24cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G
Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig decor met figuren 20e eeuw 26x16x2cm. Cond.: G
Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Rusticana, bestaande uit; 6x grote borden, 3x soepborden, 15x cakeschalen, 14x kop & schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot (1 kopje beschadigd) Cond.: G
Drie delen oud keramiek/steengoed, Burg Giebichenstein, ontwerp Franz Rudolph Wildenhain ca. 1930 30xø16cm., 14xø9cm. en 12xø8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemdecor (oud haarscheuren) 10x13xø9cm. Cond.: R
17 Deel 19e eeuws koffie/thee servies met goud- en roccaille decor (decor is vervaagd): Grote koffiepot, grote theepot, grote kan, grote suikerpot, grote melkkan en 12 kop en schotels. 8-21 cm.,
Oude ivoren stalamp op houten voet met afgebeeld Indische olifanten rondom en bloemen bovenop, 20e eeuw. 19xø7cm., Cond.:G
Doos met een oude Chinese druksteen, rondom bewerkt met gouddecor 20e eeuw 28x10x5cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met koekkoek in het huisje en bloemdecor. 2 Oude haarscheuren en lichte randschade ø35cm. Cond.: R
Oude keramieken Perzische vaas met bloemdecor, kameel, figuur en slang 22xø19cm. Cond.: G
Gouda platelen dekselpot ca. 1910, gemerkt 1150 Crocus J.M. Holland Gouda in goede staat 20xø14cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G
Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G
Groot uitgebreid Bavaria porseleinen eet- en ontbijtservies met bloemdecor o.a; terrines, borden, kop&schotels, schalen (enkele chips) Cond.: R-G
Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G
Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R
Oude Chinese Boedha gemaakt van witte jade?, 20e eeuw in goede staat. H.27cm.
Keramieken tafelstuk ca. 1900 voorstellend 3 putti die een mand dragen. Creme met blauw- en gouddecor. genummerd en onduidelijk gemerkt. Baknaden bij de bodem 27x26x25cm. Cond.: R-G
Doos met tien oude Chinese drukstenen, dubbelzijdig bewerkt met figuren 20e eeuw 39x21x3cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, achterkant gemerkt. Decor van bloemen en grote vaas, in zeer goede staat ø24,6cm.
Grote porseleinen Chine de Commande pul 18e eeuw (handvat gelijmd) met bloemen en rocaille decor 13x15xø11cm.
Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.
Grote Japans porseleinen goud-imari vaas, 19e eeuw. De kraag is gerestaureerd (stukje van ca.5cm. ingelijmd en een haarscheur). 62xØ25cm,
Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G
Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen servies met karpermotief 20e eeuw o.a; 26 diepe borden groot, 6 diepe borden klein, 37 schaaltjes groot en 30 schaaltjes klein (1 chip) ø23cm. Cond.: G
Grote oude Gouda platelen bloempot ca. 1910 met bloemdecor, schilder F.S. 18xø27cm. Cond.: G
Acht delen steengoed 17e-18e-19e eeuw o.a; potjes, kannetjes, bakjes etc. 5-13cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G
Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G
Antieke porseleinen, Petrus Regout Maastricht, bloempot met onderschotel. Onderschotel heeft een chip af bij binnenrand. 21xø22cm., Cond.:R/G