Twee Delfts blauwe sierborden met bloemdecor, gemerkt Porseleyne Fles Delft 1e helft 20e eeuw ø25cm. Cond.: G
Duitse porseleinen kaarskandelaar Dresdner decor, Lindner Bavaria 20e eeuw, minimale chips bij bloemen 19cm. Cond.: R
Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G
Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G
5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G
Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G
Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G
Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M