Lot divers. o.a. een zilveren collier met vishanger, collier met rond plaatje, armband met plaatje, zilveren collier met leeuwtje, collier met zwarte kraaltjes, collier met stras in het midden, collier met blauw emaille hartjes, broche in de vorm van een fiets, double munthanger en een double plaatje met collier.