Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.
Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U
Zilveren rozenvaasje, 835/000, op ronde voet en fraaie gedreven tropische afbeeldingen voorzien van Nederlandse belastingkeur. 1906-1953. ca 61 gr.
Oorstekers GG 585/000 met granaat en parels. Oorhangers met markies geslepen granaat op de steker en onderaan een parel. ø 5.5 mm. Lengte 16 mm. 1.6 gr
Kristallen antiek loddereinflesje met Hollands gekeurde gouden dop, kraag en voet 585/000 hoogte 10cm Cond:G
Twee antieke zilveren schoengespen ca 1870 een met MT: Gerardus Schoorl, Zaandijk 835/000 Cond:G ca. 69 gr.
Hanger GG, 750/000, met 9 carree briljanten. Fijne vierkante hanger met WG accenten op de hoeken en in het midden 9 carree geslepen diamanten strak gezet. Totaal 0.28ct. Loepzuiver/W, ca. 1.7 gr.
Zes zilveren tafelmessen 800/000 Duits, Fa. Klophaus. lengte 25cm Cond:G
Twee zilveren miniaturen 835/000 : een jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven en man met een mand. ca. 20 gr.
Collier parel granaat met GG 585/000 sluiting. Drie rij-ig collier met zoetwaterparels en granaat, ø 6 mm, bevestigd aan een GG ovale sluiting met granaat met fraai versierde eindstukken. Lengte 37 cm
Hollands zilveren dekseldoosje met parelrand waarin kristallen bakje zit. 835/000. Grootkeur, jl:V:1930, MT: BKV. ca. 63 gram ø 6cm hoogte 2cm Cond:U
Bijzonder antiek vierkant 835\000 zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand op opgehoogd deksel met porseleinen tegeltje met afbeelding van kinderen. Nederlands gekeurd onduidelijk meesterteke...
Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.
Groot antiek plated dienblad, bewerkt en met gravering. 74x45cm Cond:G
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.