Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lithografie, Warhol
Startprijs 220 EUR

Ongesigneerd naar Andy Warhol, Marilyn Monroe, reproductie op papier, 90x90 Cond:G

Theo Selhorst, Loosdrechtse plassen
Resultaat: 50 EUR

Theo Selhorst, Velp 1891-1982, gezicht op meer bij avond olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Aquarel, A. Navez
Resultaat: 30 EUR

Arthur Navez ( 1881 - 1931 Franse School), aquarel op papier, dorpsstraat 28x24cm. Cond.: G

Schilderij, botters op zee
Startprijs 150 EUR

H.Balman 2e helft 20e eeuw vissersvolk aan het strand, olieverf op paneel 40x20cm Cond:G

Schilderij
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(gerestaureerd) riviergezicht met figuren in een boot, olieverf op paneel 45x24 Cond:G

Monogram EN
Resultaat: 15 EUR

Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G

Franz Arzberger 1963
Startprijs 20 EUR

Franz Arzberger 1961 (Duitse School), olieverf op paneel, zittende boer 36x50cm. Cond.: G

Gerard Krol
Startprijs 80 EUR

Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40 Cond:R

Hein Ohring
Resultaat: 20 EUR

Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, Josinksi
Startprijs 100 EUR

Iris Josinksi 1954, gemengde techniek, twee abstracte composities 43x55cm. Cond.: G

Gerrit Schmitt, haven
Startprijs 150 EUR

G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G

Adri Verveen, havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Adri Verveen 19-12-1988 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Hagstra
Startprijs 50 EUR

Hagstra of Hoogstra, absracte compositie, aquarel op papier 39x55 Cond:G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap 50x60cm. Cond.: G

Hans Seitner
Resultaat: 30 EUR

Hans Seitner ( 1897 - 1968 Wien), olieverf op paneel, bei Salzburg gegen Watzmann 48x24cm. Cond.: G

Berlijnse schilder
Startprijs 25 EUR

Berlijnse schilder (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Berlijn Cond.: G

Z Morel
Startprijs 50 EUR

Z. Morel ca. 1880, olieverf op linnen, zittende man met tabakspijp (2 plakkers) 21x42cm. Cond.: R

Litho, peuter
Startprijs 100 EUR

Jan Sluiters 1881-1957 Amsterdam portret peuter Lithografie op papier 30x40cm Cond:R/G

Schilderij, Kranenburg
Startprijs 60 EUR

H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G

Pierre Jechinoff
Resultaat: 25 EUR

Pierre Jechinoff, gemengde techniek op papier, landschap met rivier 49x33cm. Cond.: G

7 Tekeningen, flora
Startprijs 150 EUR

Zeven keer 17e/18e eeuws tekeningen en sepia's, bloemenstudies(1 gesigneerd WDN) 13x32cm tekening op papier Cond:G

2 Tekeningen, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd twee 17e eeuwse landschapstekeningen waarvan 1 sepia een rode houtskool (sepia heeft scheurtje rechts van bomenpartij) 15x9 Cond:R/G

J. Waelput
Resultaat: 30 EUR

J. Waleput 1951 (Belgische School), olieverf op linnen, paardenwagen over brug 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, W. Poelstra
Resultaat: 60 EUR

W. Poelstra ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met kalveren 50x60cm. Cond.: G