Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Weens brons, ram en zwijn
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm

Schilderij, W.F. Smit
Startprijs 150 EUR

W.F.Smith Hollands grachtengezicht in de winter bij avond, olieverf op linnen 60x50 Cond:G

Tiffany stijl tafellamp, groot
Resultaat: 120 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 200 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G

Beeld, man met stok
Startprijs 120 EUR

Antiek Duits bronzen figuur, gesigneerd H. Eichberg (Herman Eichberg), voorstellend een wandelaar met stok 18,5cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco buste
Startprijs 100 EUR

Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G

2 Staande figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G

Glazen vaas, kunstglas
Startprijs 80 EUR

Glazen vaas ca. 1920-1930 in goede staat 25xø14cm.

Antiquarische P. Scheen lexicon
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame antiquarische Pieter Scheen lexicon: Honderd jaren Nederlandsche schilder- en tekenkunst A-Z (1946) en De Romantiek met voor- en natijd 1750-1850 met 400 afbeeldingen in goede staat 19x25x6cm...

3 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G

Schilderij, rabbijn
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G

Gokkast
Startprijs 150 EUR

Oude speelautomaat, gokkast omstreeks 1980, muntinworp Duitse Marken, Mint Super, 88x57x28cm Cond:R/G

6 antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Zes oude voorraadflessen, 1 Maggi, 2 Loreal, een Karlsbader Sprudelsatz, een Kruschen Salz, en onbekend bruin glas. 10-28cm Cond:G

2 Glazen schenkkannen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....

Notenkraker
Startprijs 70 EUR

Antieke notenkraker, voorstellend een adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond.: G

Ivoren beeldje, 3 figuren
Resultaat: 225 EUR

Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3

11-Delige toiletset
Startprijs 40 EUR

Antieke elf delige toiletset met schildpadlook in de originele cassette met in de deksel drie spiegels met geslepen facetranden. Midden 20e eeuw. 31x21x5cm