W.F.Smith Hollands grachtengezicht in de winter bij avond, olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G
Antiek Duits bronzen figuur, gesigneerd H. Eichberg (Herman Eichberg), voorstellend een wandelaar met stok 18,5cm. Cond.: G
Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G
Antieke notenkraker, voorstellend een adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond.: G
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Antieke elf delige toiletset met schildpadlook in de originele cassette met in de deksel drie spiegels met geslepen facetranden. Midden 20e eeuw. 31x21x5cm