25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Melkglazen bonbonschaaltje 516
Melkglazen bonbonschaaltje

60 EUR

Els Weise 1448
Els Weise
Startprijs 50 EUR
Donburg, witte bloemen 1441
Donburg, witte bloemen
Startprijs 80 EUR
Collier zirconia verguld 509
Collier zirconia verguld
Startprijs 30 EUR
Speld als kloksleutel 80
Speld als kloksleutel

175 EUR

2 Porseleinen kandelaren 6211
2 Porseleinen kandelaren
Startprijs 350 EUR
Oorsieraden zilver tanzaniet 480
Oorsieraden zilver tanzaniet

25 EUR

Kristallen servetstandaard 73
Kristallen servetstandaard
Startprijs 70 EUR
Opalinestel met zilver 473
Opalinestel met zilver
Startprijs 150 EUR
Porseleinen adelaar 6204
Porseleinen adelaar
Startprijs 180 EUR
Zilveren knip-koker 66
Zilveren knip-koker
Startprijs 300 EUR
Scheepsklok, gietijzer 3607
Scheepsklok, gietijzer
Startprijs 40 EUR
3 Borden, 18e eeuw 6197
3 Borden, 18e eeuw

500 EUR

Zilveren gembervork 466
Zilveren gembervork
Startprijs 30 EUR
Engelse staande klok 3600
Engelse staande klok
Startprijs 220 EUR
2x Duitse grafiek 1405
2x Duitse grafiek
Startprijs 20 EUR
J. Haak, eekhoorn 1398
J. Haak, eekhoorn

110 EUR

Zuilen pendule 3593
Zuilen pendule
Startprijs 200 EUR
Oorhangers WG briljant 37
Oorhangers WG briljant
Startprijs 550 EUR
Schilderij op paneel 1391
Schilderij op paneel
Startprijs 65 EUR
Collier WG briljant 30
Collier WG briljant
Startprijs 260 EUR
Zilveren veegblik en borstel 23
Zilveren veegblik en borstel
Startprijs 200 EUR
Glansplateel lamp 6168
Glansplateel lamp

65 EUR

Zilveren fruit-dienschaal 16
Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR