Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Delen glaswerk 5577
3 Delen glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Duitse etsen, 18e eeuw 1160
3 Duitse etsen, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Notenkraker 2315
Notenkraker
Startprijs 70 EUR
Schilderij, C. Snoeierbos 1177
Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Ivoren beeldje, 3 figuren 5808
Ivoren beeldje, 3 figuren

Resultaat:

225 EUR

11-Delige toiletset 2332
11-Delige toiletset
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Kaart Oldenzaal 1194
2x Kaart Oldenzaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Metalen sierschaal 2349
Metalen sierschaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ivoren schelpje 5825
Ivoren schelpje

Resultaat:

80 EUR

Borstbeeldje vrouw 5842
Borstbeeldje vrouw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Russisch schilderij 1211
Russisch schilderij

Resultaat:

40 EUR

Kandelaar Joods 2366
Kandelaar Joods
Startprijs 50 EUR
Gerrit Schmitt, haven 1228
Gerrit Schmitt, haven
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kolenbak met schep 2383
Kolenbak met schep

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
KPM plaquette 6008
KPM plaquette

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1241
Schilderij, stilleven

Resultaat:

150 EUR

Kunstbloem met pot 2400
Kunstbloem met pot
Startprijs 180 EUR
Twee repro's, 19e eeuw 1245
Twee repro's, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR