Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.
Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G
Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G