Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot antiek keramiek
Startpreis 50 EUR

Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oosters beeld
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke hardhouten gestoken Oosterse figuren. 1x Oosterse man met korenaren. 1x Waterbuffel met kinderen. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Lot bierpullen (divers)
Startpreis 50 EUR

Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco servies (messing)
Startpreis 50 EUR

5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, H 32 cm.
Startpreis 50 EUR

Franse tafellamp van koper, op marmeren basement. Meisje op hek bij lantaarn. Circa 1930. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot antiek distilleer werk
Startpreis 50 EUR

Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp, H 50 cm.
Startpreis 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.

2x Schemerlamp
Startpreis 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.

Porseleinen tafellamp, H 62cm.
Startpreis 50 EUR

Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Art Nouveau schenkkan, H 35 cm.
Startpreis 50 EUR

Prachtige plated en vergulde art nouveau schenkkan, met Louis Seize decoratie. Bodemmerk met adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Weegschaal + gewichten
Startpreis 50 EUR

Antieke weegschaal van ijzer, met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 48 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Japanse bronzen lamp
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3x Antieke koffiemolen
Startpreis 50 EUR

Drie antieke koffiemolens. 2x Groot van notenhout met messing. 1x Klein, van messing. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Startpreis 50 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen
Startpreis 50 EUR

Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Tafelklok
Startpreis 50 EUR

Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Friese kortstaartklok
Startpreis 50 EUR

Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Luikse comtoise Ø 19,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.

Lot kleine klokjes (9x)
Startpreis 50 EUR

Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok (reproduktie)
Startpreis 50 EUR

Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regelateur
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Duitse klok
Startpreis 50 EUR

Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Tafelklok + hangregulateur
Startpreis 50 EUR

Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.

Eiken standaard
Startpreis 50 EUR

Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.

TV meubel
Startpreis 50 EUR

Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.

Tuintafel
Startpreis 50 EUR

Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel, 1860
Startpreis 50 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Hollandse speeltafel
Startpreis 50 EUR

Antieke, Hollandse Willem III speeltafel van notenhout. Afmeting: 80 x 84 x 84 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Houten beeld (Bali)
Startpreis 50 EUR

Oud/antiek etnografisch Balinees houtgesneden figuur. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Startpreis 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord Ø 29,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel, 1900
Startpreis 50 EUR

3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 11,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Japanse doos plated
Startpreis 50 EUR

Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.

Chinese theepot Ø 19 cm.
Startpreis 50 EUR

Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Oosters/China
Startpreis 50 EUR

3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...

Chinese celadon censer Ø 15,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Startpreis 50 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepel en vork met figuren
Startpreis 60 EUR

Zilveren lepel en vork met figuren, 800/000, bak voorzien een voorstelling met putti en een dubbel getorste steel bekroond met figuren. 19 cm. ca 101 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur ladder
Startpreis 60 EUR

Zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een schildersladder met emmer en kwast. MT.: Medusa oro, Italië. 2x3x7cm. ca 35 gram. In goede staat.

Zilveren (gebak)mes
Startpreis 60 EUR

Zilveren serveermes, 833/000, met een gecontourneerd blad en een heft met bewerking. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:1928. Totaal ca 90 gram. In goede staat.

Charles Jourdan horloge
Startpreis 60 EUR

Bicolour dameshorloge, Charles Jourdan, met een ronde kast en een schakelband met goudkleurige details. ø 25 mm. 17,5 cm. Quarts. Werkend. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Startpreis 60 EUR

Lot zilveren sieraden met een spang voorzien van een ovale hanger met mosagaat, 2 ringen, één voorzien van een labradoriet en één rijkelijk bezet met zirconia's. 2 hangers en een paar oorstekers. ca 5...

2 Horloges, Pallas en Tissot
Startpreis 60 EUR

Twee dames horloges, een Tissot stylist E243, quarts, bicolour met stalen band. Breedte 19 mm. en een langwerpig goudkleurig horloge Pallas Adora, mechanisch met zwart leren band. Werkend in goede sta...

Zilveren zakhorloge
Startpreis 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000. Horloge met een rosé bewerkte rand en een witte emaille wijzerplaat met rosé kleurige wijzers. ø 49. Aan het horloge zit een ketting van nikkel. Werkend.

Esprit horloge
Startpreis 60 EUR

Esprit horloge, met een ronde stalen kast, ø 35 mm., en een zwart leren band. Het horloge heeft draaibare schijven die de tijd aangeeft. Quarts. Werkend.

Lot edelstenen colliers armbanden.
Startpreis 60 EUR

Lot edelstenen colliers en armbanden, o.a. schuimkoraal, jade, parelmoer en malachiet.

4 Broche/hangers
Startpreis 60 EUR

Lot met 4 delen zilver, met een broche/hanger met eikenbladeren en tanden, een broche met barnsteen, een hanger met barnsteen en Zuid-Amerikaanse hanger. Diverse gehaltes. ca 69 gram. In goede staat.

Zilveren zakhorloge
Startpreis 60 EUR

Zilveren zakhorloge, Revue, 800/000, met een witte emaille wijzerplaat voorzien van Arabische cijfers. ø 48 mm. Werkend.

Granaat armband en collier
Startpreis 60 EUR

Collier en armband gevlochten met granaatstenen en voorzien van double tussenstukjes. ø 11 mm. 45 cm. en 18 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Visser met pijp
Startpreis 60 EUR

Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Startpreis 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.

A. Barrere, Les professeurs de medicine
Startpreis 60 EUR

Grote lithografie door A. Barrere met karikaturen. 1877 - 1931. Les professeurs de medicine. Litho op papier. Afmeting: H 46 x B 88 cm. In goede staat.

Peter, Fruit stilleven
Startpreis 60 EUR

Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

R. Hoiting, Waterlandschap
Startpreis 60 EUR

R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Tibetaanse thangka
Startpreis 60 EUR

Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startpreis 60 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Startpreis 60 EUR

Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Startpreis 60 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startpreis 60 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Josien Brenneker, Printed Art no. 5
Startpreis 60 EUR

Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.

J. Klein, Poldergezicht
Startpreis 60 EUR

J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Miniatuur beschildering
Startpreis 60 EUR

2x antieke miniatuur beschildering + bijbehorend boek.

H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel
Startpreis 60 EUR

H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram J.G.S., Vissersdorp in de duinen
Startpreis 60 EUR

Monogram J.G.S. Hollandse School. Circa 1900. Vissersdorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 20 cm. In goede staat.

H. Koolen, Dorpsgezicht met windmolen
Startpreis 60 EUR

H. Koolen. Hollandse School. Dorpsgezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

A. Keus, Boerderij met kippen
Startpreis 60 EUR

Adriaan Keus. 1875 - 1955. Boerderij met boerin en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht
Startpreis 60 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht met figuur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

Likeurkelder
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Startpreis 60 EUR

Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.

2x Amsterdamse kandelaar, 1900
Startpreis 60 EUR

Twee antieke bronzen Amsterdamse kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lampenvoet, 1920
Startpreis 60 EUR

Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

2x Tafellamp, H 71 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee vergulde design tafellampen. Mogelijk Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén lampenkap mist. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Drie delen koperwerk
Startpreis 60 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.

2x Bijbel
Startpreis 60 EUR

Twee delen 19e eeuws Hollandse bijbels met prenten, oude + nieuwe testament. Afmeting: 37 x 7 x 30 cm. / 37 x 9 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tuinbeeld (cement)
Startpreis 60 EUR

Twee gegoten cementen tuinbeelden. 1x Bloemenmeisje + 1x Meisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 - 91 cm. In goede staat.

5-Delig haardstel, 1900
Startpreis 60 EUR

Vijf-delige antieke haardset van messing + vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 23 - 70 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke Hollandse jugendstil kapstok van eikenhout, met driemasters en spreuk 'Oost West thuis best'. Circa 1900. Afmeting: 37 x 106 x 20 cm. In goede staat.

Lot met 3 munten
Startpreis 60 EUR

Lot met drie munten, waaronder één van zilver. Unsol Peru 1893 + 1x Bleiensteinse duit 1819 + Duit Zeeland in 1793. In goede staat.

2x Houten boekensteun
Startpreis 60 EUR

Twee jaren '30 houten boekensteunen met polychromie. In de vorm en kleuren van 'De Stijl'. Afmeting: 12 x 11 x 16 cm. In goede staat.

Hangpetroleumlamp
Startpreis 60 EUR

Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.

2x Pijpcomfoor/standaard
Startpreis 60 EUR

Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.

Antieke Taconis Maja asbak
Startpreis 60 EUR

Antieke Taconis Maja asbak. Originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Lot wijwaterhouders
Startpreis 60 EUR

Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Antieke textiel stempel, 24 x 24 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek houtgestoken Indische textiel stempel. Afmeting: 7 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lot Indonesië (4x)
Startpreis 60 EUR

Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.

5x Blaker
Startpreis 60 EUR

Vijf antieke blakers van messing + vier dovers. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

5x China (divers)
Startpreis 60 EUR

4x Chinese sgraffito bewerkte zaden met diverse decors. En één cloisonné ring met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Messing paraplubak
Startpreis 60 EUR

Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.

Bronzen schotel op houten standaard Ø 26 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek Chinees bronzen schotel met reliëf van draken. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.