Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

G. Brink, Vrouw schilt aardappels
Startpreis 30 EUR

G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startpreis 30 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.

Annica Koot, Industriële compositie
Startpreis 30 EUR

Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Abstract landschap
Startpreis 30 EUR

Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...

Schilderij met kapschuur, Bezema?
Startpreis 30 EUR

Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Honden portret
Startpreis 30 EUR

Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Portret terriër. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

2 Vergulde pennen
Startpreis 30 EUR

Twee vergulde pennen, Cross, 12 krt plated, met lijnen decor en zwarte knop. Gemerkt RCA. 13,5 cm. In goede staat

Engelse speeltafel
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Antieke handwerkstoel, 1870
Startpreis 30 EUR

Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.

Rechthoekige geslepen spiegel
Startpreis 30 EUR

Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Startpreis 30 EUR

Drie-delig antiek opaline glazen kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord, Porseleyne fles Ø 36 cm.
Startpreis 30 EUR

Antieke Delfts fayence, Porceleyne Fles wandschotel met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

2x Aardewerk schotel
Startpreis 30 EUR

Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.

Briefopener (zilver/barnsteen)
Startpreis 35 EUR

Zilveren briefopener, 925/000, voorzien van een barnstenen knop. 14,5 cm. ca 16 gram. In goede staat.

Zilveren buddha-to-buddha ring
Startpreis 35 EUR

Zilveren buddha-to-buddha ring, 925/000, model Chain small, breedte 8mm. ca 9,3 gram. ø 53. Duidelijke gebruiksporen.

Bronzen figuur, Man met vuilnisbak
Startpreis 35 EUR

Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Denker
Startpreis 35 EUR

Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hermes
Startpreis 35 EUR

Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Kristallen menage/set
Startpreis 35 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren snuifdoos
Startpreis 40 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, ovaal gecontourneerde doos met bandelwerk en opgesoldeerde elementen met gegraveerde voorstellingen. MT.: onduidelijk, jl.:X:1857. ca 29 gram. 4,5x3,5x4,5cm. In redelijk g...

Zilveren mergboor
Startpreis 40 EUR

Zilveren mergboor, 934/000, glad model. MT.: onduidelijk, jl.:R:1901. 21 cm. ca 39 gram. In goede staat.

3 Karaffen met zilverwerk
Startpreis 40 EUR

Drie karaffen met zilverwerk, 2 karafjes uit bewerkt kristal voorzien van een greep, met zilveren hals, 925/000. En een klein karafje, bol model met bol stopje met metalen dopje. 11x9x17cm. en ø7x16cm...

Oorhangers Evert Nijland
Startpreis 40 EUR

Oorhangers van Evert Nijland, "Guirlandes" gemaakt uit glas, zilver en staal. Voorzien van een prospectus met handtekening en aankoop bij Galerie Louise Smit, met aankoopbewijs.

Zilveren oorhangers
Startpreis 40 EUR

Lange zilveren oorhangers, 925/000, met een druppelvorm. lengte 65 mm. ca 6,7 gram. In goede staat.

Zilveren armband met blauwe steen
Startpreis 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met blauwe stenen. Armband met ovale zilveren zetkasten voorzien van ovale blauwe cabouchonstenen. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 6,5mm. 19 cm. ca 16,3 ...

Gouden hanger met groene steen
Startpreis 40 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met een groene gesneden steen. De steen heeft een voorstelling van twee figuren. 19x10mm. ca 1 gram. In goede staat.

4 Zoetwaterparel colliers
Startpreis 40 EUR

Vier colliers van zoetwaterparels met een ovale wat grillige vorm. ca 8x10mm. lengte 42-45 cm. Voorzien van een karabijnhaak. In zeer goede staat.

Zilveren ring indiaan
Startpreis 40 EUR

Zilveren ring, 925/000, met indiaan bezet met koraal en turkoois. Breedte 25 mm. ø 65. ca 10 gram. In goede staat.

Collier en armband lapis lazuli
Startpreis 40 EUR

Collier en armband van lapis lazuli, een collier van ronde kralen, ø 14 mm., 45 cm., en een armband met rechthoekige kralen verbonden door middel van elastiek, breedte 19 mm. ø 56 mm. Collier opnieuw ...

Set zilveren sieraden met zeeuwse knoppen.
Startpreis 40 EUR

Set zilveren sieraden met zeeuwse knoppen. Een broche met 2 knopen, 21x40mm., een bangle met knopjes en bollen, breedte 15 mm. en 5 losse kleine knopjes. ø 10 mm. Totaal ca 41 gram. In goede staat.

J. van Trirum, Spelende kittens
Startpreis 40 EUR

J. van Trirum. Spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 18 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Startpreis 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Startpreis 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek Duits meisjesportret, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Stilleven schelpen
Startpreis 40 EUR

Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

G.M. Tamson, Houten bank bij ven
Startpreis 40 EUR

G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

A. Bijljans, Bloemstilleven met fles
Startpreis 40 EUR

A. Bijljans. 1936. Bloemstilleven met fles. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen
Startpreis 40 EUR

Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Duitse School, Riviergezicht in bergen
Startpreis 40 EUR

Duitse School. Circa 1890. Riviergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.

C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.

Vergulde console
Startpreis 40 EUR

Italiaanse, vergulde wandconsole met putti. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Lot blakers (6x)
Startpreis 40 EUR

Lot met zes antieke blakers. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 33 cm. In goede staat.

Kapstok met drie tegels, 1900
Startpreis 40 EUR

Antieke Hollandse kapstok van eikenhout met drie Delftse fayence tegels. Circa 1900. Afmeting: 52 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Daquerreotype (fotografie)
Startpreis 40 EUR

19e Eeuws daquerreotype (fotografie) in ovale lijst, met damesportret. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. In goede staat.

2x Lamp
Startpreis 40 EUR

Kobalt blauwe porseleinen lampenvoet + antieke messing petroleumlamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 61 cm. In goede staat.

2x Aziatica
Startpreis 40 EUR

Twee delen Aziatica. 1x Japanse benen duivelskop, verso floraal. 1x Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.

Koektrommels + schaal
Startpreis 40 EUR

Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.

Lot oude geldkistjes etc. (8x)
Startpreis 40 EUR

Lot met diverse oude/antieke geldkistjes/cassettes. Onder meer een lakwerkdoos uit Japan, Jugendstil fotoalbum et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Startpreis 40 EUR

Groot lot divers oud/antiek porselein. Onder andere; China, Japan, Europa. Bestaande uit; vazen, gemberpotten, bloempotten, kop + schotels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goe...

Lot divers
Startpreis 40 EUR

Lot met divers oud/antiek. Onder meer; porselein, emaille, limoges, pop, glas, volle sigarendozen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 33 cm. In goede staat.

Lot snijwerk (divers) (7x)
Startpreis 40 EUR

Zeven delen met divers Afrikaans houten snijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: olifanten, masker en beelden. Afmeting: 20 - 55 cm. In goede staat.

Lot antiquarische boeken (6x)
Startpreis 40 EUR

Lot met zes antiquarische boeken. Onder meer: D.R. Camphuijsesen theolische werken 17e eeuw? Amsterdam. Opdragt Moeder Catharina van Esch. Salomons raad aan de jeugt 1724. Leerredenen van E.A. Borger ...

4x Scheepvaart
Startpreis 40 EUR

4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.

Lot plated kandelaren (5x)
Startpreis 40 EUR

Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Startpreis 40 EUR

Twee tafellampen met albasten lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Wand-etagère
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.

Antieke hallamp, 1900
Startpreis 40 EUR

Antieke hallamp van messing, met gesatineerd glas. Eén sierblad mist. In redelijk/goede staat. Afmeting: ca. 50 x 25 cm.

Beschilderde emmer
Startpreis 40 EUR

Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.

Antieke dolk + schede, 1900
Startpreis 40 EUR

Antieke Marokkaanse dolk van messing. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startpreis 40 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Startpreis 40 EUR

Antieke regulateur van notenhout. Duitsland. Circa 1890. Niet getest. Afmeting: 80x40cm. In redelijk/goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Startpreis 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Startpreis 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok, 1880
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. Circa 1880. Deel kroon mist. Verder in goede staat. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.

Spiegel, 50 x 60 cm.
Startpreis 40 EUR

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Twee stoelen
Startpreis 40 EUR

Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.

Salontafel (Queen Anne) Ø 70 cm.
Startpreis 40 EUR

Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.

2x Perzische loper
Startpreis 40 EUR

Twee Perzische lopers. 1x Blauw van kleur, afmeting: 125 x 47 cm. 1x Blauw/beige van kleur, afmeting: 175 x 64 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Bulldog kop
Startpreis 40 EUR

Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse piëta
Startpreis 40 EUR

Antiek religieus Heilig figuur met polychromie. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Moderne vaas, H 30 cm.
Startpreis 40 EUR

Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas
Startpreis 40 EUR

Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot antiek glaswerk (3x)
Startpreis 40 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

3x Duits porselein
Startpreis 40 EUR

Drie delen Duits porselein. 1x Meissen vaas met bloem decor, restauratie bodemrand. 1x Huttensteinach eierhouder, circa 1900, goed. 1x Thüringer inktpot P.M.P., goed. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk...

Lot porseleinen figuren (4x)
Startpreis 40 EUR

Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Lot Delfts Blauw
Startpreis 40 EUR

Lot oud/antiek Delfts fayence. Onder meer; jenever flessen, borden, vaas. Eén bord gelijmd. Eén bord gaaf (Porceleyne Fles). Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot aardewerk
Startpreis 40 EUR

Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige set van aarderwerk
Startpreis 40 EUR

Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 40 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee vazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk, goed. 1x Yixing trekpot met bodemmerk, haarscheur, tuit beschadigd. Afmeting: 9 - 16,5 cm. In matig/goede staat.

Divers Japans serviesgoed
Startpreis 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...

Gouden hanger met parel
Startpreis 45 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met parel. Een driehoekig gevormde hanger met een cultive parel, ø 5 mm. ca 1,2 gram. Als nieuw. 24x13mm., inclusief oog.

Zilveren choker met zirconia's
Startpreis 45 EUR

Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Choker met X-vormige schakels bezet met zirconia's. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,5 mm. Lengte 46,5 cm. ca 35 gram. In goede staat.

3 Paar zilveren oorstekers
Startpreis 45 EUR

Drie paar zilveren oorstekers, 925/000, met zirconia's. Een paar oorhangers met maanvormige elementen voorzien van markesiet en onyx. Een paar oorstekers met bollen bezet met zirconia's en een paar oo...

Schmidt, Veranda
Startpreis 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Lot antieke gewichten
Startpreis 45 EUR

Groot lot met antieke gewichten van ijzer en messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

2x Samovaar
Startpreis 45 EUR

Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.

Mahonie tafel, 1860
Startpreis 45 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tennis
Startpreis 45 EUR

Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot glaswerk/kristal
Startpreis 45 EUR

Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.

Dekselschaal met zilver
Startpreis 50 EUR

Melkglazen dekselschaal met onderschotel en zilver, 835/000. Ovale schaal met zilveren rand en een deksel met zilveren element met graveerwerk. 22x18x8cm. In goede staat.

Zilveren bestekset Heberlein
Startpreis 50 EUR

Zilveren couvert, 13 loth, 812,5/000, met een zilveren lepel en een mes en vork met zilveren heft. Voorzien van gravure: C.L.L. Gemerkt Heberlein. Nurnberg. In fraaie cassette met voorstelling met fig...