G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.
Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...
Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Portret terriër. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.
Twee vergulde pennen, Cross, 12 krt plated, met lijnen decor en zwarte knop. Gemerkt RCA. 13,5 cm. In goede staat
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek opaline glazen kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Delfts fayence, Porceleyne Fles wandschotel met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.
Zilveren briefopener, 925/000, voorzien van een barnstenen knop. 14,5 cm. ca 16 gram. In goede staat.
Zilveren buddha-to-buddha ring, 925/000, model Chain small, breedte 8mm. ca 9,3 gram. ø 53. Duidelijke gebruiksporen.
Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren snuifdoos, 833/000, ovaal gecontourneerde doos met bandelwerk en opgesoldeerde elementen met gegraveerde voorstellingen. MT.: onduidelijk, jl.:X:1857. ca 29 gram. 4,5x3,5x4,5cm. In redelijk g...
Zilveren mergboor, 934/000, glad model. MT.: onduidelijk, jl.:R:1901. 21 cm. ca 39 gram. In goede staat.
Drie karaffen met zilverwerk, 2 karafjes uit bewerkt kristal voorzien van een greep, met zilveren hals, 925/000. En een klein karafje, bol model met bol stopje met metalen dopje. 11x9x17cm. en ø7x16cm...
Oorhangers van Evert Nijland, "Guirlandes" gemaakt uit glas, zilver en staal. Voorzien van een prospectus met handtekening en aankoop bij Galerie Louise Smit, met aankoopbewijs.
Lange zilveren oorhangers, 925/000, met een druppelvorm. lengte 65 mm. ca 6,7 gram. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met blauwe stenen. Armband met ovale zilveren zetkasten voorzien van ovale blauwe cabouchonstenen. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 6,5mm. 19 cm. ca 16,3 ...
Geelgouden hanger, 585/000, met een groene gesneden steen. De steen heeft een voorstelling van twee figuren. 19x10mm. ca 1 gram. In goede staat.
Vier colliers van zoetwaterparels met een ovale wat grillige vorm. ca 8x10mm. lengte 42-45 cm. Voorzien van een karabijnhaak. In zeer goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met indiaan bezet met koraal en turkoois. Breedte 25 mm. ø 65. ca 10 gram. In goede staat.
Collier en armband van lapis lazuli, een collier van ronde kralen, ø 14 mm., 45 cm., en een armband met rechthoekige kralen verbonden door middel van elastiek, breedte 19 mm. ø 56 mm. Collier opnieuw ...
Set zilveren sieraden met zeeuwse knoppen. Een broche met 2 knopen, 21x40mm., een bangle met knopjes en bollen, breedte 15 mm. en 5 losse kleine knopjes. ø 10 mm. Totaal ca 41 gram. In goede staat.
J. van Trirum. Spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 18 cm. In goede staat.
Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
A. Bijljans. 1936. Bloemstilleven met fles. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1890. Riviergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.
Italiaanse, vergulde wandconsole met putti. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Lot met zes antieke blakers. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kapstok van eikenhout met drie Delftse fayence tegels. Circa 1900. Afmeting: 52 x 40 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws daquerreotype (fotografie) in ovale lijst, met damesportret. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Kobalt blauwe porseleinen lampenvoet + antieke messing petroleumlamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 61 cm. In goede staat.
Twee delen Aziatica. 1x Japanse benen duivelskop, verso floraal. 1x Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
Lot met diverse oude/antieke geldkistjes/cassettes. Onder meer een lakwerkdoos uit Japan, Jugendstil fotoalbum et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek porselein. Onder andere; China, Japan, Europa. Bestaande uit; vazen, gemberpotten, bloempotten, kop + schotels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goe...
Lot met divers oud/antiek. Onder meer; porselein, emaille, limoges, pop, glas, volle sigarendozen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 33 cm. In goede staat.
Zeven delen met divers Afrikaans houten snijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: olifanten, masker en beelden. Afmeting: 20 - 55 cm. In goede staat.
Lot met zes antiquarische boeken. Onder meer: D.R. Camphuijsesen theolische werken 17e eeuw? Amsterdam. Opdragt Moeder Catharina van Esch. Salomons raad aan de jeugt 1724. Leerredenen van E.A. Borger ...
4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.
Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.
Twee tafellampen met albasten lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.
Antieke hallamp van messing, met gesatineerd glas. Eén sierblad mist. In redelijk/goede staat. Afmeting: ca. 50 x 25 cm.
Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.
Antieke Marokkaanse dolk van messing. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke regulateur van notenhout. Duitsland. Circa 1890. Niet getest. Afmeting: 80x40cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. Circa 1880. Deel kroon mist. Verder in goede staat. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee Perzische lopers. 1x Blauw van kleur, afmeting: 125 x 47 cm. 1x Blauw/beige van kleur, afmeting: 175 x 64 cm. In goede staat.
Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antiek religieus Heilig figuur met polychromie. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 1x Meissen vaas met bloem decor, restauratie bodemrand. 1x Huttensteinach eierhouder, circa 1900, goed. 1x Thüringer inktpot P.M.P., goed. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk...
Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Delfts fayence. Onder meer; jenever flessen, borden, vaas. Eén bord gelijmd. Eén bord gaaf (Porceleyne Fles). Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.
Drie delen Chinees porselein. Twee vazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk, goed. 1x Yixing trekpot met bodemmerk, haarscheur, tuit beschadigd. Afmeting: 9 - 16,5 cm. In matig/goede staat.
3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...
Geelgouden hanger, 585/000, met parel. Een driehoekig gevormde hanger met een cultive parel, ø 5 mm. ca 1,2 gram. Als nieuw. 24x13mm., inclusief oog.
Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Choker met X-vormige schakels bezet met zirconia's. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,5 mm. Lengte 46,5 cm. ca 35 gram. In goede staat.
Drie paar zilveren oorstekers, 925/000, met zirconia's. Een paar oorhangers met maanvormige elementen voorzien van markesiet en onyx. Een paar oorstekers met bollen bezet met zirconia's en een paar oo...
Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Groot lot met antieke gewichten van ijzer en messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.
Melkglazen dekselschaal met onderschotel en zilver, 835/000. Ovale schaal met zilveren rand en een deksel met zilveren element met graveerwerk. 22x18x8cm. In goede staat.
Zilveren couvert, 13 loth, 812,5/000, met een zilveren lepel en een mes en vork met zilveren heft. Voorzien van gravure: C.L.L. Gemerkt Heberlein. Nurnberg. In fraaie cassette met voorstelling met fig...