Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

Annica Koot, Industriële compositie
Startpreis 30 EUR

Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Abstract landschap
Startpreis 30 EUR

Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...

Schilderij met kapschuur, Bezema?
Startpreis 30 EUR

Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Startpreis 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Startpreis 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek Duits meisjesportret, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Stilleven schelpen
Startpreis 40 EUR

Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

G.M. Tamson, Houten bank bij ven
Startpreis 40 EUR

G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen
Startpreis 40 EUR

Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.

Schmidt, Veranda
Startpreis 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startpreis 50 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startpreis 50 EUR

J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

H. Mansveld, Pastel
Startpreis 50 EUR

H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure
Startpreis 50 EUR

18e Eeuwse gravure. Bastion Gelderland in Batavia. Door Francoisx Habermann. 1721 - 1796. Figuren in Bastion. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In redelijke staat.

Litho in de stijl van Marc Chagall
Startpreis 50 EUR

Litho in de stijl van Marc Chagall. Ongesigneerd. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

K. Räder, Abstract
Startpreis 50 EUR

K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M. Brusse, Volcano Bowl
Startpreis 50 EUR

Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Platbodem in sloot bij huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Schilderij, Winter/Kasteelmuur
Startpreis 50 EUR

Twee schilderijen. 20e Eeuw. 1x Winters landschap met knotwilgen. 1x Kasteelmuur, Domotyrko Dmitry, In the Tzaritzino. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 18 cm./ H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug
Startpreis 50 EUR

Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Stad met rivier, figuren en brug. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 29,5 cm. In goede staat.

Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep
Startpreis 50 EUR

Boek Jan te Wierik. Ik houd van snoep. Gelimiteerde uitgave jaar 2000, met diverse kleurrijke prenten. Afmeting: 35 x 49,5 cm. In goede staat.

2x Gravure, 17e - 18e Eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee gravures. 17e - 18e Eeuw. 1x Dancker Dankertz, vrouw met faun en putti, 17e eeuw. 1x Ruisdael pinx door Joh. Georg Hertel, 18e eeuw. Afmeting: H 17,5 x B 26,5 cm. / H 26,8 x B 22,5 cm. In goede ...

2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht
Startpreis 50 EUR

Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Leo Dekker, Egyptische prinses
Startpreis 50 EUR

Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.

Ralf Timber, Terriër met halsband
Startpreis 50 EUR

Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

M. de Leeuw, Landschap voorstelling
Startpreis 50 EUR

M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Ontmoetingen 2
Startpreis 50 EUR

Riek Schagen. Ook bekend als huishoudster Saartje in de tv-serie Swiebertje. 1913 - 2008. Titel: Ontmoetingen 2. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 49 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Gewelven Deventer
Startpreis 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Gewelven Deventer, 1986. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Kerk
Startpreis 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Kerk-interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 33 cm. In goede staat.

G.F. Teijssen, Jager met jachthond
Startpreis 50 EUR

G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Visser met pijp
Startpreis 60 EUR

Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Startpreis 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.

A. Barrere, Les professeurs de medicine
Startpreis 60 EUR

Grote lithografie door A. Barrere met karikaturen. 1877 - 1931. Les professeurs de medicine. Litho op papier. Afmeting: H 46 x B 88 cm. In goede staat.

Peter, Fruit stilleven
Startpreis 60 EUR

Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

R. Hoiting, Waterlandschap
Startpreis 60 EUR

R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Tibetaanse thangka
Startpreis 60 EUR

Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startpreis 60 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Startpreis 60 EUR

Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Startpreis 60 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startpreis 60 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Josien Brenneker, Printed Art no. 5
Startpreis 60 EUR

Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.

J. Klein, Poldergezicht
Startpreis 60 EUR

J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Miniatuur beschildering
Startpreis 60 EUR

2x antieke miniatuur beschildering + bijbehorend boek.

H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel
Startpreis 60 EUR

H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram J.G.S., Vissersdorp in de duinen
Startpreis 60 EUR

Monogram J.G.S. Hollandse School. Circa 1900. Vissersdorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 20 cm. In goede staat.

H. Koolen, Dorpsgezicht met windmolen
Startpreis 60 EUR

H. Koolen. Hollandse School. Dorpsgezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

A. Keus, Boerderij met kippen
Startpreis 60 EUR

Adriaan Keus. 1875 - 1955. Boerderij met boerin en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht
Startpreis 60 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht met figuur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

Linda, Stilleven (naar Vincent van Gogh)
Startpreis 70 EUR

Gesigneerd Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startpreis 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

L. Lombart, Mediterraanse dorpsstraat met ezel
Startpreis 70 EUR

L. Lombart. Mediterraanse dorpsstraat met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startpreis 70 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram S.M.C.D., Man met hoed
Startpreis 70 EUR

Monogram S.M.C.D. Hollandse School. 19e Eeuw. Man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

P. Welmaere, Abstract
Startpreis 70 EUR

Pierre Nemaere. 1913 - 2010. Litho. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 53 x B 68 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Eenden
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Berglandschap met dorp
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk. 1869. Duitse School. Berggezicht met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In redelijke staat.

3x Bloemen aquarel
Startpreis 70 EUR

Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dame met pen en griffel
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met pen en griffel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 25,5 cm. In goede staat.

Paatz? Vensterbank met bloempotten
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd. Paatz? Vensterbank met bloempotten en landschap. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 75 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstract figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.

Honoré Daumier, Les Gens de Justice
Startpreis 80 EUR

Honoré Daumier. 1808 - 1879. Les Gens de Justice. Nr. 90/500. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Roger Hebbelinck, Stadsgezicht met markt
Startpreis 80 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeilboten op ruwe zee
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.

3x Panda schilderij
Startpreis 80 EUR

Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Startpreis 80 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Wiegers, Berglandschap Zwitserland
Startpreis 80 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap Zwitserland. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

A. Torie, IJsselgezicht
Startpreis 80 EUR

A. Torie. 1896 - 1969. IJsselgezicht met boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 47 cm. In goede staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startpreis 80 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Stilleven
Startpreis 80 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startpreis 80 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

2x Antieke kopergravure
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde kopergravures door Joh. Rud. Füssli. Duitsland. 1709 - 1793. Neujahrsblatt v.d. Geselschaft der Constablern und Feuerwerker Zürich 1745. Gravures op papier. Afmeting: ...

Soeyono, Indonesisch landschap
Startpreis 80 EUR

Soeyono. Indonesische School. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

G. Clausen, Dames portret
Startpreis 80 EUR

Georg Clausen, 1938. 1852 - 1944. Duitse School. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Cjab, Portret Beethoven
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd Djab. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesign., Vrouw met demonen
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vrouw met demonen. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 50 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Zeilboten te Veere (pastel)
Startpreis 80 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.

Wim Schulmacher, 1894 - 1980
Startpreis 80 EUR

Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.

Corneille, Unique (duif + zon)
Startpreis 80 EUR

Lithografie Guilliaume Corneille. 1997. 1922 - 2010. Nr. 1/250. Unique. Duif + zon. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

J. Bruid, Driemaster op zee
Startpreis 80 EUR

J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

2x G. Barret, 2x Erotisch
Startpreis 80 EUR

Twee werken van G. Barret Gaston. 1910 - 1991. Erotiek. Litho's op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Bosgezicht met moeder en kind
Startpreis 80 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Bosgezicht met moeder en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, druiven en citroen
Startpreis 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Druiven op tinnen bord
Startpreis 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Druiven op tafel
Startpreis 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 90 EUR

Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.

van Dongen, Hollands poldergezicht
Startpreis 90 EUR

Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Hollandse School, Figuren bij kanaal
Startpreis 90 EUR

Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren interieur met moeder en kinderen
Startpreis 100 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

B. Bevers, Abstract (Apocalypse Twenthe)
Startpreis 100 EUR

Bernd Bevers. 1952 - Titel: Apocalypse Twenthe. Abstract. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 80 cm. In goede staat.