19-Delig Duits Fürstenberg koffieservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 21cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
25-Delig Fürstenberg theeservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse polychrome Urbino fayence amfora vaas. Handgeschilderd. Landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen. Circa 1970 - 1980. 1x Studio-Line (jugendstil-stijl). 1x Studio-Line (wit). Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.
Porseleinen Herend lampenvoet met oren. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vier delen divers oud/antiek porselein. 1x Porseleinen Limoges mokka-kan, circa 1910. 1x Vaas, Porcelaine de couleuvre France (Limoges stijl). 1x Bisquit porseleinen schenkkan met reliëf, Dale Hall Po...
Lot Duits porselein. 19e Eeuw. 1x 3-Delige kop + schotel, handbeschilderd, gemerkt A.R. Augustus Rex + Dresden schotel, plus kop en schotel Volkstedt 1787 - 1799. Kopje beschadig + schotel chip, redel...
Twee Meissen porseleinen borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Villeroy & Boch Bonn kaststel met floraal/landschap decor. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke bierpul. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Ontwerp Peter Behrens. Afmeting: 1868 - 1940. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Vergulde messing dekseldoos met rondom decor van landarbeiders. Voorzien van bodemmerk F. Afmeting: 5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense keramieken figuren. Circa 1900 - 1920. Meisje met appelen (Wien Keramos). Forel (Wien Keramos). Afmeting: 20 - 22 cm.
Vier oude porseleinen figuren. 2x Napels Italië + 2x Dresden. 1x Dame met roze jurk, één vinger beschadigd, Dresden. 1x Dame met parasol, goed. 1x Dame met lyra, goed. 1x Dame bij boom, Napels King, g...
Drie empire porseleinen Staffordshire hondjes. Circa 1920. 1x Restauratie. 1x Staart er los bij. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur van Karl Ens. Reiger paar. Circa 1930. Eén snavel gelijmd. Afmeting: 34,5 cm.In redelijk/goede staat.