Twee olijf/oker-kleurige Chinees porseleinen vazen met reliëf decor + koppen. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee ossenbloed-kleurige Chinees porseleinen vierkante vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmutskom met hoogwaardigheidsbekleder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,2 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas. Vaas is gelijmd op terracotta basis. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 34,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen schubachtig glazuur. Afmeting: H 27,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met fabelwezen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes met landschap/peterselie decor. Vier tekens Kang Xi bodemmerk. Eén kopje chip. Afmeting: H 5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met kostbaarheden decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen wierookstokhouder op console, met turkoois-kleurig glazuur. Opengewerkt/floraal decor. Afmeting: H 10 x Ø 6,2 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Twee chips. Afmeting: H 16,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met pioenroos decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met lichtblauw glazuur en reliëf decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas in cheng lung-stijl. Pioenroos decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans/Chinees porselein. 1x bord, 18e eeuw, chips. 2x Japanse schotel, circa 1900, goed. 2x Chinees porselein, goed. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm.
Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes. Met decor van figuren en tekst + signatuur. Afmeting: H 20,1 x B 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen. Bodemerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonees dienblad met figuren/floraal/dieren en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 27 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Chinese, octagonale porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met deksel + onderzetter, Familie Verte floraal + bodemmerk. En één pot met tuin/vlinder/pioenroos decor, met bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met landschap/figuren decor. Afmeting: 15,7 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloemvormige schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...
Chinees porseleinen knobbelvaas met krijger in landschap decor. Afmeting: H 33,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ijzeroxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met floraal decor + karakter tekens decor. Gat in bodem. Gerestaureerd. Afmeting: H 13 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Encre de Chine bord met decor van vissende Europeaan + goud decor. Afmeting: Ø 22,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,9 cm. In goede staat.
Lot China. Antiek. Bestaande uit: 2x Celadon gemberpot met floraal decor. Messing overlay foo hond op houten console. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met berglandschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 15,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen yixing theepot met bloesem decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma schaal met geisha's in landschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met groen glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
7-Delige Imari porsleinen sweet meat set met coulissen decor. Twee delen gelijmd. Afmeting: 11,5 - 14 cm. In redelijk goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari schotel met houten houder. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.
Groot lot Kutani porselein. 19e Eeuw. Onder andere; wierookbrander, pijpvazen, kommen, kopjes/schotels et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma figuur/quan yin, met goud decor + bodemmerk. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Een stel antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met reliëf figuren/olifanten + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 + H 48 cm. In goede staat.
Opengewerkte, octagonale, Japans porseleinen Imari schotel met floraal/wagen decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 27,5 x 27,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bestaande uit twee kopjes + twee borden. Afmeting: 8,5 - 25 cm. In goede staat.
Set van acht 19e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf antiek Japans porseleinen Imari schotels. 2x Octagonaal, goed. 2x Oestervormig, gelijmd. 1x Gecontourneerd. Afmeting: Ø 25 - 33 cm. In matig/goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari lampenvoeten met messing monturen. Tuin + goud decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 55 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen goud Imari borden met tuin decor. Eén bord gaaf. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gecontourneerde Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Japans Imari porseleinen hoekige bloempot met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 21,5 x 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 10,5 cm. I...
Twee 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpotten. Floraal/goud decor. Haarlijnen + beschadigingen. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. / 9 x 14 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Twee borden iets onderrand schade, verder goed. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.
Twee delen 16e - 17e eeuws Chinees cargo porselein. Bestaande uit: klapmutskom met floraal decor + bodemmerk, haarlijn + chips. En een diepe schotel met kraanvogel decor, schade. Afmeting: Ø 18 - 24,1...
Twee antieke Japanse bronzen vazen. Meiji. Circa 1880. Bloesem decor + vogel die vlinder eet. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Antiek Nepalese bronzen boeddha met restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11,8 cm. In goede staat.
Lot met 18e eeuws Chinees porselein. Aantal: 16 stuks. Kopjes en schotels. Floraal/landschap decor. Zes kopjes goed. Twee kopjes beschadigd. Zes schotels goed. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 - ...
Prachtige Japans Satsuma porseleinen vaas met krijgers in landschap + goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeer grote dikwandige Chinees porseleinen schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing montuur. Vaas is ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met verso ook draken. Bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijgers in berglandschap decor. Afmeting: H 38,3 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met floraal reliëf. Afmeting: H 7 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vaasjes. Blauw/turkoois. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met ook verso draken. Afmeting: Ø 14,7 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigingen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon bord in bloemvorm. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha, deels verguld. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Onder meer; Imari trekpot, deksel gelijmd. Capucijne schotel + kopje, zotjes decor, goed. Capucijne kom, floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In redelij...
Chinees porseleinen flambé vaas met verlopen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Verte trekpot met floraal/vogel decor, handvat + tuit gelijmd. Twee Cheng Lung dekselpotten met floraal decor. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goe...
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Onder meer; Japanse dekselkom, 1800. Dekselkom, haarlijn + chip. Kom + cup (chip). Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bord met tekst. 1x Vaas in Sung stijl. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
3x Chinees/Japans cloisonné. 2x Cloisonné vaas + 2x sokkel. 1x Dekselpot, verguld, met tempelleeuw + sokkel. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinese lakwerk dekseldoos met figuren/goud decor. Afmeting: 10 x 26 x 10 cm .In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen klapmutskommen met karakter tekens/floraal decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: H 7 - Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Sung kom met blad decor. 1x Celadon schaal in bladvorm. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 11 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met goud(kleurige) tekst en signatuur op de bodem. Afmeting: 14,5 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met floraal decor. Eén haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 13,8 cm. In goede staat.
Twee geglazuurde Chinese figuren van terracotta. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.