Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Antiek vuurvergulde Charles Dix pendule. Arabische vrouw op chaise longue. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...
Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Frans gebruneerde bronzen Charles Dix pendule met windhond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Hollandse Jugendstil stijl Royal Goedewaagen platelen klok. Circa 1980. Quartz uurwerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antiek en zeldzaam Frans Carrara marmeren lyra pendulestel met kandelaren. Circa 1870. Met compositie metalen vergulde putti's en ranken. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinge...
Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke messing pendule bestemd voor de Oosterse/Perzische markt. Figuren te paard + draken en floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke penduleset van bronskleurig metaal en marmeren basement. Art Deco. Frankrijk. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met pauw op de feuille, ankergang en harpslinger. Afmeting: 50 x 18 x 26 cm. In zeer goede staat.
Oud Hollandse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.
Drie antieke Schwarzwalder klokken. Bestaande uit: 1x Bismarck klok. 2x Porseleinen klok. Porselein beschadigd. Uurwerken goed. Afmeting: 20 - 58 cm.
Twee antieke Duitse klokken. 1x Notenhouten vrijslinger, circa 1890. 1x Bahnhäusle koekoeksklok, zonder opzet. Afmeting: 41 - 95 cm. In goede staat.
Twee antiek marmeren pendules. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele minimale chips in marmer, verder in goede staat. Afmeting: 38 - 40 cm.
19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met putti en rozenranken (messing). Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden + dagaanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. F. Chambler Newcastle. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger + vergulde feuille en emaille wijzerplaat (twee plekjes). Afmeting: 39 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met antiek uurwerk, touwtjesslinger (huwelijk). Behoeft aandacht. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout, met origineel beschilderde wijzerplaat, wekker en latoen koperen spiegels. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
Zwitserse Neuchatelklok op console. Mechanisch. Gemerkt Schmidt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten Friese staartklok met houten poppen en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Friese miniatuur stoelklok met messing platinen uurwerk. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing reiswekker. Frankrijk. Circa 1900. Veer goed. Behoeft reiniging. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde messing wandklok. Frankrijk. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 13 x 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok, met edelhert, konijn en jachthond. Notenhout. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten wandklok met zilver(plated)/messing inlay. Met zwaar messing uurwerk en halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.
Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Oude Friese staartklok van mahoniehout met maanstand, datum en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok van notenhout, met mannetjes + vrouwtjes gems. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met adelaar en druivenranken. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 67 x 52 x 22 cm. In goede staat.
Antiek gestoken Franse jachtklok ( Foird Noir) van eikenhout. Met konijn, vogel, vossenkop en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse, gesigneerde J. Jaegermann München Teller Uhr met halfuur-slag. Neo renaissance, Schwarzwalder. Afmeting: 40 x 32 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Teller Uhr. Neo renaissance. Door Anton Jagemann München. Compleet met gewichten + slinger. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit regulateur met kwartierslag. Circa 1890. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...
Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...
Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendulette met horloge uurwerk en bronzen versiering. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Lenzkirch schoolklok. Duitsland. Circa 1900. Weekloper. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründerzeit vrijslinger klok. Circa 1900. Weekloper/halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Barokstijl zaagklok 2e helft 20e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld. 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse albasten art deco pendule met herdershond. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 28 x 47 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.