Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Franse Directoire pendule, 1800
Startpreis 1.000 EUR

Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...

Klok met petroleumlamp
Startpreis 600 EUR

Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...

Zwitserse Neuchatel klok + console
Startpreis 800 EUR

18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Startpreis 650 EUR

Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...

Antieke directoire pendule
Startpreis 1.800 EUR

Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.

Charles Dix pendule, H 28,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Antiek vuurvergulde Charles Dix pendule. Arabische vrouw op chaise longue. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Franse bolpendule, 1900
Startpreis 450 EUR

Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Lenzkirch balkon vrijslinger
Startpreis 550 EUR

Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Franse Cercle Tournant klok, H 44 cm.
Startpreis 4.250 EUR

19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Penaat klok
Startpreis 150 EUR

Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Weense snaarregulateur, 1880
Startpreis 300 EUR

Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.

Zwitserse Neuchatel console klok, 1780
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...

Franse pendule
Startpreis 180 EUR

Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Startpreis 400 EUR

Antieke Frans gebruneerde bronzen Charles Dix pendule met windhond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Pendule onder stolp
Startpreis 250 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.

Ato magneetklok
Startpreis 200 EUR

Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge, H 270 cm.
Startpreis 4.000 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...

Franse directoire pendule
Startpreis 675 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.

Hollandse Jugendstil-stijl klok
Startpreis 100 EUR

Hollandse Jugendstil stijl Royal Goedewaagen platelen klok. Circa 1980. Quartz uurwerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, H 195 cm.
Startpreis 180 EUR

Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.

Lenzkirch tafelklok
Startpreis 750 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Wuba tafelklok, H 35 cm.
Startpreis 80 EUR

Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Franse cartelklok (houtgestoken)
Startpreis 225 EUR

19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Franse reiswekker
Startpreis 250 EUR

Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Zeldzaam lyra pendule stel, 1870
Startpreis 2.250 EUR

Antiek en zeldzaam Frans Carrara marmeren lyra pendulestel met kandelaren. Circa 1870. Met compositie metalen vergulde putti's en ranken. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinge...

Wandklok met barometer
Startpreis 225 EUR

Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antieke pendule, 38 cm.
Startpreis 300 EUR

Antieke messing pendule bestemd voor de Oosterse/Perzische markt. Figuren te paard + draken en floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Ossen-oog wandklok
Startpreis 80 EUR

Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startpreis 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia, 1920
Startpreis 60 EUR

Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco klokkenstel
Startpreis 350 EUR

Antieke penduleset van bronskleurig metaal en marmeren basement. Art Deco. Frankrijk. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Franse comtoise
Startpreis 80 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met pauw op de feuille, ankergang en harpslinger. Afmeting: 50 x 18 x 26 cm. In zeer goede staat.

Friese stoelklok
Startpreis 150 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Startpreis 150 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Engelse Tournant klok
Startpreis 300 EUR

Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.

3x Schwarzwalder klok
Startpreis 120 EUR

Drie antieke Schwarzwalder klokken. Bestaande uit: 1x Bismarck klok. 2x Porseleinen klok. Porselein beschadigd. Uurwerken goed. Afmeting: 20 - 58 cm.

2x Antieke Duitse klok
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Duitse klokken. 1x Notenhouten vrijslinger, circa 1890. 1x Bahnhäusle koekoeksklok, zonder opzet. Afmeting: 41 - 95 cm. In goede staat.

2x Pendule (marmer)
Startpreis 100 EUR

Twee antiek marmeren pendules. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele minimale chips in marmer, verder in goede staat. Afmeting: 38 - 40 cm.

Frans klokkenstel, 1880
Startpreis 1.500 EUR

19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met putti en rozenranken (messing). Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1860
Startpreis 150 EUR

Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 230 cm.
Startpreis 250 EUR

Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden + dagaanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. F. Chambler Newcastle. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Comtoise
Startpreis 80 EUR

Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1820
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger + vergulde feuille en emaille wijzerplaat (twee plekjes). Afmeting: 39 x 27 x 17 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startpreis 500 EUR

Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met antiek uurwerk, touwtjesslinger (huwelijk). Behoeft aandacht. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout, met origineel beschilderde wijzerplaat, wekker en latoen koperen spiegels. Afmeting: 139 cm. In goede staat.

Neuchatelklok op console
Startpreis 100 EUR

Zwitserse Neuchatelklok op console. Mechanisch. Gemerkt Schmidt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Tafelklok
Startpreis 50 EUR

Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Friese kortstaartklok
Startpreis 50 EUR

Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 194 cm.
Startpreis 180 EUR

18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten Friese staartklok met houten poppen en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Duitse wekkerklok met speelwerk, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Miniatuur stoelklok (Friesland)
Startpreis 80 EUR

Antieke Friese miniatuur stoelklok met messing platinen uurwerk. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse staande klok, H 230 cm.
Startpreis 1.400 EUR

Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antieke majolica pendule, 1880
Startpreis 800 EUR

Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Kuckucksuhr /Bahnhäusle
Startpreis 250 EUR

Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Antieke koekoeksklok, 1870
Startpreis 250 EUR

Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startpreis 40 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 1900
Startpreis 100 EUR

Antiek vergulde messing reiswekker. Frankrijk. Circa 1900. Veer goed. Behoeft reiniging. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Franse wandklok, 1830
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse beschilderde messing wandklok. Frankrijk. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 13 x 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Startpreis 800 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok, met edelhert, konijn en jachthond. Notenhout. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, H 54 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke wandklok, 1900
Startpreis 150 EUR

Antiek wortelnoten wandklok met zilver(plated)/messing inlay. Met zwaar messing uurwerk en halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Art Deco buffetklok, 1930
Startpreis 60 EUR

Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Luikse comtoise Ø 19,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.

Lot kleine klokjes (9x)
Startpreis 50 EUR

Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Friesche staartklok, 146 cm.
Startpreis 100 EUR

Oude Friese staartklok van mahoniehout met maanstand, datum en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Porseleinen klok, H 56 cm.
Startpreis 200 EUR

Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Startpreis 600 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok van notenhout, met mannetjes + vrouwtjes gems. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Schwarzwalder koekoeksklok, 1880
Startpreis 300 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met adelaar en druivenranken. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 67 x 52 x 22 cm. In goede staat.

Franse jachtklok
Startpreis 200 EUR

Antiek gestoken Franse jachtklok ( Foird Noir) van eikenhout. Met konijn, vogel, vossenkop en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 47 x 15 cm. In goede staat.

Duitse Teller-Uhr
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse, gesigneerde J. Jaegermann München Teller Uhr met halfuur-slag. Neo renaissance, Schwarzwalder. Afmeting: 40 x 32 18 cm. In goede staat.

Duitse Teller-Uhr
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse Teller Uhr. Neo renaissance. Door Anton Jagemann München. Compleet met gewichten + slinger. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit regulateur met kwartierslag. Circa 1890. Afmeting: 125 cm. In goede staat.

Kapitale Franse porseleinen pendule, 1880
Startpreis 700 EUR

Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...

Franse figurenpendule, H 70 cm.
Startpreis 600 EUR

Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.

Franse jugendstil pendule, 1900
Startpreis 450 EUR

Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...

Weense snaarregulateur, 1880
Startpreis 150 EUR

Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.

Engelse lantaarnklok (reproduktie)
Startpreis 50 EUR

Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Startpreis 350 EUR

Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Cartel klok, 1870
Startpreis 800 EUR

Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Startpreis 200 EUR

Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Startpreis 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Startpreis 275 EUR

Antieke Franse pendulette met horloge uurwerk en bronzen versiering. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Startpreis 70 EUR

Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Lenzkirch schoolklok Ø 35 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten Lenzkirch schoolklok. Duitsland. Circa 1900. Weekloper. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Gründerzeit vrijslinger, 1900
Startpreis 100 EUR

Antiek eikenhouten Gründerzeit vrijslinger klok. Circa 1900. Weekloper/halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Startpreis 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Zaagklok
Startpreis 225 EUR

Barokstijl zaagklok 2e helft 20e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld. 60 cm. In goede staat.

Art deco pendule, 1920
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse albasten art deco pendule met herdershond. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 28 x 47 x 14 cm. In goede staat.

Franse comtoise wandklok
Startpreis 80 EUR

Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.

Staande klok, H 201 cm.
Startpreis 300 EUR

Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regelateur
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.