Vijf antiek Japans porseleinen Imari schotels. 2x Octagonaal, goed. 2x Oestervormig, gelijmd. 1x Gecontourneerd. Afmeting: Ø 25 - 33 cm. In matig/goede staat.
Twee grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari lampenvoeten met messing monturen. Tuin + goud decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 55 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen goud Imari borden met tuin decor. Eén bord gaaf. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gecontourneerde Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Twee borden iets onderrand schade, verder goed. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen. Meiji. Circa 1880. Bloesem decor + vogel die vlinder eet. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Prachtige Japans Satsuma porseleinen vaas met krijgers in landschap + goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeer grote dikwandige Chinees porseleinen schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing montuur. Vaas is ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.