Twee olijf/oker-kleurige Chinees porseleinen vazen met reliëf decor + koppen. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee ossenbloed-kleurige Chinees porseleinen vierkante vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmutskom met hoogwaardigheidsbekleder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,2 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas. Vaas is gelijmd op terracotta basis. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 34,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen schubachtig glazuur. Afmeting: H 27,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met fabelwezen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes met landschap/peterselie decor. Vier tekens Kang Xi bodemmerk. Eén kopje chip. Afmeting: H 5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met kostbaarheden decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen wierookstokhouder op console, met turkoois-kleurig glazuur. Opengewerkt/floraal decor. Afmeting: H 10 x Ø 6,2 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Twee chips. Afmeting: H 16,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met pioenroos decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met lichtblauw glazuur en reliëf decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas in cheng lung-stijl. Pioenroos decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans/Chinees porselein. 1x bord, 18e eeuw, chips. 2x Japanse schotel, circa 1900, goed. 2x Chinees porselein, goed. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm.
Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes. Met decor van figuren en tekst + signatuur. Afmeting: H 20,1 x B 13,2 cm. In goede staat.