Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 14,7 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Verte porselein met kraanvogel in tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotel heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met koekoek in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,9 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met landschap en floraal decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Nepalese bronzen boeddha met restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11,8 cm. In goede staat.