Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.500 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Koeien langs de Vordense beek
Startpreis 6.000 EUR

Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.

J. Rosenkranz, Zeegezicht
Startpreis 4.000 EUR

J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Abstracte compositie
Startpreis 3.750 EUR

Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Startpreis 3.200 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap
Startpreis 3.000 EUR

M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Strijbos, Romantisch landschap
Startpreis 2.750 EUR

Jan Strijbos. Eerste helft 20e eeuw. Groot romantisch landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 104 cm. In goede staat.

Rembrandt van Rijn, Beggars receiving alms at the door
Startpreis 2.500 EUR

Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.

Rembrandt van Rijn, Joseph and Potiphar's wife
Startpreis 2.500 EUR

Rembrandt van Rijn, 1634. 1606 - 1669. Joseph and Potiphar's wife. Ets op papier. Afmeting: H 9 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startpreis 2.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

M. Roosenboom, Vaas met rozen
Startpreis 2.000 EUR

Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Vladimir Sokolov, Gezicht op de Krim in de zomer
Startpreis 2.000 EUR

Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startpreis 2.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Jan ter Wierik, Abstract
Startpreis 1.900 EUR

Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 71 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startpreis 1.650 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startpreis 1.600 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Frans Swagers, Storm bij havenmonding
Startpreis 1.500 EUR

Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat. .

Cornelis Westerbeek, Landschap met rustende koeien
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Asfaltfabriek Lochem
Startpreis 1.500 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

José Marin, Winters landschap met wolven
Startpreis 1.250 EUR

José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.

Eng Siak Loy, Market
Startpreis 1.250 EUR

En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Spoorwachtershuis
Startpreis 1.200 EUR

Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startpreis 1.200 EUR

Originele Ton Schulten. Nummer 78 uit zijn oeuvre. Vroeg werk. Coulissen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.