Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met robijn en smaragd. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn en aan weerskanten een rond gefacetteerde smaragd. Breedte 5 mm. ø 57. ca 2,6 gram. Wat beschadigd. In redelijk goe...
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met een opengewerkte rechthoekige kop bezet met 3 zirconia's. Breedte kop 8 mm. ø 55. ca 2,9 gram. In goede staat.
Ovale zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een opstaande rand versierd met een bloemdecoratie. 28x18x5cm. ca 195 gram. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Glazuurschade. Afmeting: 12,5 x 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met Tobacco Leaf en goud decor. Afmeting: 11,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/tuin decor. Haarscheur in handgrip. Afmeting: 10,5 x 14,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Twee aparte 18e eeuws Japans/Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Emaille verf. Eén bodemmerk. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen 16e - 17e eeuws Chinees cargo porselein. Bestaande uit: klapmutskom met floraal decor + bodemmerk, haarlijn + chips. En een diepe schotel met kraanvogel decor, schade. Afmeting: Ø 18 - 24,1...
Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 10,5 cm. I...
Set van acht 19e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma figuur/quan yin, met goud decor + bodemmerk. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse trekpot met floraal decor, binnenrand deksel gelijmd, haarscheur handgrip. 1x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi kom met baars/steur decor, vier tekens bodemme...
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas, met decor van krijgers te paard rondom. Afmeting: H 61,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in tuin decor rondom. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Eén kopje gelijmd. Zes schotels goed. Eén schotel chip. Afmeting: 6 - 12 cm.In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.
Twee antiek Japanse/Chinese bronzen oorvazen met draken. Voorzien van bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: Ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas. Mei ping. Octagonaal. Afmeting: H 44,6 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen diepe borden met tuin decor. Drie borden goed. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Chinees porselein. Onder meer; Kang Xi, Familie Verte, Cheng Lung et cetera. 17e, 18e en 19e Eeuw. Beschadigd, maar ook delen goed. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met lange Lijs/floraal/vogel/vleermuis decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bord met landschap/floraal decor, haarlijn + chips. Grote Kang Xi kom met bodemmerk, floraal decor, twee haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 18 - 21,5 cm. In r...
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi stijl dekselvazen met floraal/vlinder decor + vier tekens bodemmerk. Deksels chips. Vazen goed. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen theeservies, selb bavaria, decor Maria. 2e Helft 20e eeuw. 27 delig. Minimale chip mogelijk. Zeer goede staat. 11-23 cm.
19e Eeuwse Duitse Dresden porseleinen tafelset. Acht-delig. Floraal/goud decor + initialen. Afmeting: 8 - 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met dorpsgezicht decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.