Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x Apothekerspot
Startpreis 650 EUR

Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Judith Braun, Bronzen sculptuur
Startpreis 650 EUR

Moderne bronzen sculptuur door Judith Braun, 1955 Hilversum. Figuren voorstelling. Afmeting: 37 x 48 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur
Startpreis 650 EUR

Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Startpreis 650 EUR

Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...

Zilveren theeservies, 4 delig
Startpreis 650 EUR

Zilveren theeservies, 833/000, 4 delig, zeskantig model met een theekan, melkkan, suikerpot en lepelvaas met landschapsvoorstellingen en een parelrand voorzien van een greep met figuur. En geplaatst o...

Oude Chinese oorvaas
Startpreis 600 EUR

Oude Chinees porseleinen oorvaas met grijs glazuur. Afmeting: 18,2 x 16,2 x 9,2 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startpreis 600 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese terrine + onderschotel
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen censer
Startpreis 600 EUR

Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse cheng lung kom Ø 19 cm.
Startpreis 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kommen met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte knobbelvaas, H 30,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Stel olifanten
Startpreis 600 EUR

Twee Chinees porseleinen olifanten met zadels. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Beeld, Figuur op tijger
Startpreis 600 EUR

Chinees blanc de chine porseleinen figuur. Tijger met wijsheer. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Chinese brushpot, H 20,7 x Ø 21,8 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen brushpot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 20,7 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 22,2 - 23 cm.
Startpreis 600 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Waarvan twee familie rose, figuren in tuin en feniks decor. En één imari bord met tuin decor, chip. Afmeting: Ø 22,2 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen boeddha, H 15,4 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees, vergulde bronzen boeddha met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15,4 cm. In goede staat.

Imari ghendi schenkkan
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.

Chinese kom (karper) Ø 12,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte vaas, H 46,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Startpreis 600 EUR

Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

Franse fayence pendule, 1880
Startpreis 600 EUR

Grote 19e eeuwse Franse fayence pendule met floraal decor en fratzen. Neo renaissance, historisme. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 600 EUR

18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse apothekerspot
Startpreis 600 EUR

Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 22,5 - 33,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.

Set antieke borden Ø 30-31 cm.
Startpreis 600 EUR

Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 600 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Regina Medeiros schaal
Startpreis 600 EUR

Zeer grote, moderne glazen, Regina Medeiros schaal. Met goud verwerkt. Brazilië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Startpreis 600 EUR

Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Marmeren leeuw
Startpreis 600 EUR

Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.

Marmeren buste, Dame
Startpreis 600 EUR

Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startpreis 600 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Kersen vitrinekast
Startpreis 600 EUR

Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.

Franse figurenpendule, H 70 cm.
Startpreis 600 EUR

Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Startpreis 600 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok van notenhout, met mannetjes + vrouwtjes gems. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Klok met petroleumlamp
Startpreis 600 EUR

Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...

Kruisboog
Startpreis 600 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kruisboog met brons en ijzer. Ongemerkt. Zonder spanner. Afmeting: 114 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine Duitse kist, 1900
Startpreis 600 EUR

Kleine Duitse notenhouten historisme kist met diverse houtsoorten. Intarsia, floraal/vogel/hert/leeuw decor. Neo renaissance. Circa 1900. Met geheime opbergruimte in deksel. Afmeting: 40 x 34 x 58 cm....

Gerriet Postma, Abstract
Startpreis 600 EUR

Gerriet Postma. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Mixed media. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H.P. Koekkoek, Landschap met schapen
Startpreis 600 EUR

H.P. Koekkoek. 1843 - 1890. Landschap met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse School
Startpreis 600 EUR

Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.

Marc Chagall, Figuren in circus
Startpreis 600 EUR

Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.

Gouden design ring met diamant
Startpreis 600 EUR

Geelgouden design ring, 750/000, met diamant. Ring met een kronkel bewerking voorzien van een geribde bewerking en aan de bovenzijde bezet met 3 briljant geslepen diamant en 8 singlecut geslepen diama...

Witgouden rijring met diamant
Startpreis 600 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 8 briljant geslepen diamanten, 8x0,07ct. Eén steen met chip, SI/P. Breedte 3,3 mm. ø 55. ca 2,4 gram. In goede staat.

18e Eeuws glas op zilveren voet
Startpreis 600 EUR

Fraaie 18e eeuwse bokaal met een geetste voorstelling en tekst: T. wel vaaren van de negotsy. Geplaatst op een zilveren ronde voet, 833/000, met acanthusbladeren. ø 13x27 cm. In goede staat.

Zilveren koektrommel op onderschotel
Startpreis 600 EUR

Zilveren koektrommel op onderschotel, 833/000, ovaal model met een parelrand. MT.: W. van Riel, Amsterdam, jl.:r:1876. 22x18x8,5cm. Totaal ca 640 gram. Deukje in onderschotel en oneffenheid in de onde...

Zilveren koekdoos
Startpreis 600 EUR

Zilveren koekdoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerde doos, met aculadevorm. Voorzien van een scharnierend deksel met graveerwerk. MT.: J.Lang & C.Koops, Rotterdam, jl.:Q:1850. 13x16x8cm. ca 388 gra...

3-Delig zilveren koffieservies
Startpreis 600 EUR

Zilveren servies, 800/000, 3 delig met een theekan, melkkan en suikerpot, geplaatst op een ronde voet en versierd met een parelrand. Wenen, 1867-1872. Totaal ca 1150 gram. Gemerkt A*S. 28x16x16cm., 16...

Oud/antiek bronzen figuur
Startpreis 575 EUR

Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Vitrinekast (gebogen glas)
Startpreis 550 EUR

Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.

Lenzkirch balkon vrijslinger
Startpreis 550 EUR

Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

F.J. Goosen, Rotterdamse haven
Startpreis 550 EUR

Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.

Monogram + 1889, Hollands stadsgezicht (Volendam of Marken)
Startpreis 550 EUR

Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Geelgouden rijring met diamant
Startpreis 550 EUR

Geelgouden rijring, 750/000, met diamanten. Rijring met een zetkast met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,04 ct H/SI. ø 54. ca 2,5 gram. In goede staat.

Gouden armband jasseron
Startpreis 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met jasseronschakels met stokken als eindstukken en een groot veeroog, ø 13 mm. Lengte 20 cm. ca 10,7 gram. In goede staat.

Geelgouden rijring met diamant en saffier.
Startpreis 550 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een rij met 5 gefacetteerde blauw saffieren en 4 briljant geslepen diamanten, ca 0,16 ct. Breedte kop 3 mm. ø 54. ca 1,8 gram. In goede st...

Staphorster bijbel met zilverwerk
Startpreis 550 EUR

Staphorster bijbel met zilverwerk, 833/000, bijbel vervattende alle canonycke boeken des ouden en des nieuwen. De bijbel met een bruin lerenkaft en goud op snee. Versierd met zilveren hoekstukken, dra...

Chinees celadon bord Ø 16,1 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met verso floraal reliëf + bodemmerk. Afmeting: Ø 16,1 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 21,4 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met paars/rood flambé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,4 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

2x Fam. Verte schotel Ø 26,4 - 29,6 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee delen Chinees porseleinen. Familie Verte. 1x Schaal met draak/paarden decor + verso vissen decor + bodemmerk. 1x Schotel met geisha's en zotje in tuin decor, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,...

Chinese Familie verte kom Ø 16 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen familie verte kom met karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met mandarijn/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom Ø 18,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen familie verte kom met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met tuin/floraal decor. Afmeting: 8 x 32 x 24 cm. In goede staat.

6x Chinees Imari bord Ø 23,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Brushpot (fam. verte) Ø 18,6 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met rondom figuren in berglandschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 18,6 cm. In goede staat.

Chinees schilderij
Startpreis 500 EUR

Zeer groot oud Chinees voorouder portret schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 189 x B 131 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vrijmetselaarsbord met symbolen en goudrand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 27 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Balustervormig. Iets randfrit. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese fam. rose pijpvaas, H 18,6 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met familie rose decor, figuur met kalebas. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel met ribbels Ø 17,6 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 500 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Set van 5 Kang Xi borden Ø 21 cm.
Startpreis 500 EUR

Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese brushpot
Startpreis 500 EUR

Antieke Japanse of Chinese brushpot van bamboe. Voorzien van parelmoer inleg + signatuur. Circa 1880. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte queng lung vaas met floraal/paradijsvogel decor. Barsten in bodem, verder goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 18 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine dekselschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese familie jaune vaas, H 36 cm.
Startpreis 500 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie jaune vaas. Voorzien van kostbaarheden/landschappen/dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel (diep)
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse, diepe vleesschotel van Chinees porselein. Floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: 6 x 37 x 31 cm. In goede staat.

Delftse wandplaquette, 37 x 32 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 24,5 - 35 cm.
Startpreis 500 EUR

Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 29 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas (Frankrijk)
Startpreis 500 EUR

Twee glazen jugendstil pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws houtgestoken heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Voetballer
Startpreis 500 EUR

Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 1860
Startpreis 500 EUR

Antiek, Duits wortelnoten cilinder bureau. Louis philippe. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 137 x 109 x 74 cm. In goede staat.

2x Houten piedestal met marmer
Startpreis 500 EUR

Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Tafel met snijwerk
Startpreis 500 EUR

19e Eeuwse Italiaanse etagère tafel met gecontourneerde bladen en mannenkoppen. Afmeting: 73 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire (empire)
Startpreis 500 EUR

Antiek mahoniehouten empire schrijfsecretaire met kariatiden en marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 150 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startpreis 500 EUR

Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met antiek uurwerk, touwtjesslinger (huwelijk). Behoeft aandacht. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

2x Antieke castolette, 1900
Startpreis 500 EUR

Twee antieke en bijzonder grote castolettes van marmer, versierd met guirlandes en zwanenhalzen. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke theekist, 1800
Startpreis 500 EUR

Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.