Twee balpennen, goud op zilver, 925/000, gemerkt Montegrappa, Italië, achtkantig model. In goede staat.
Twee delen zilver, met een melkkan smal ovaal model met een bewerkte rand met V-patroon. MT.: Begeer, jl.:1917. En een doosje met een getorste ribbewerking met een bloem als knop. 900/000. ø5,5x7,5cm...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en suikerbak op ronde voet met ribbewerking. Voorzien van een bolle bak met oren. 12x8x11cm. en 13x8x11cm. ca 178 gram. Deukje in de rand in de suikerbak en...
Kristallen tafelset met zilver, 833/000. Een mosterdpot, geplaatst op zilveren gecontourneerde voet, greep en deksel, scharnier los, voorzien van graveerwerk. Een strooier op een gecontourneerde voet ...
Cassette met zilveren naaigerei, samengesteld met diverse gehaltes, met 2 doosjes, twee schaartjes, pincet, 2 vijlen, mes en bokkenpoot met zilveren heft met parelrand. 800/000 en 835/000. De cassett...
Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor en een parelrand. 14x10,5x6cm. ca 95 gram. In goede staat.
Kristallen odeurflacon, kegelvormige flacon op geslepen voet met slijpwerk en een geelgouden kraag en dop, 585/000, met pareldecor. Met binnenstopje. ø3,5x11cm. Wat oneffenheden en scheurtjes, verder ...
Zilveren jardinaire, 833/000, met blauw glas. Ovale opengewerkte jardinaire geplaatst op klauwpoten, ontbreken er 2, met floraal decor en vazen, guirlandes. Totaal ca 559 gram. 20x14x6cm.Enkele restau...
Lot zilveren lepels, 833/000, model Hollands Glad, MT.: Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. 14 cm. Totaal ca 256 gram. In goede staat.
Russisch zilveren presenteerblad, rechthoekig model met aculadevorm voorzien van graveerwerk. 24x15x1,5cm. 1895. ca 162 gram. Achterzijde gekretst en oneffenheid in het blad.
Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, voorzien van een greep met acanthusbladeren en een kraag met guirlandes, medaillon en klapdeksel. ø14x29cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal en vogel patroon. 20x15x3cm. met gravure op de bodem: 1913- 3 juni- 1938. ca 145 gram. In goede staat.
Geelgouden miniatuur, 585/000, in de vorm van een dienblad met chocoladekan en 3 bekers. ca 4,1 gram. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Verte kraanvogel/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bonsai plantenbak. Dubbelwandig + opengewerkt. Randfrit. Afmeting: 6 x22,5 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels met baars/steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje goed. Eén kopje chip. Afmeting: 6 x Ø 1...
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Stef Uiterwaal Glasfabriek Leerdam. Madonna van gesatineerd glas. 1929. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde jugendstil terracotta vaas met drinkende dame. R. Autili. Circa 1900. Scheur in basement onder bodem. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Houtgestoken bacchus bij boomstronk. 19e Eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.
Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier in de stijl van Dmerque. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Groot lot met zilveren hangers, diverse modellen met o.a. malachiet, agaat en rhodochrosiet, medaillon in hartvorm en een hanger met mesje en vijl. In redelijk goede staat. totaal ca 310 gram.
Geelgouden ring, 750/000, met emaille. Een wat bolle ring met vlekkendecor in blauw emaille. Eén stukje ontbreekt. breedte ring 2,9 mm. ø 54. ca 2,6 gram. In goede staat.
Geelgouden rozetring, 750/000, met saffier en diamant. Slagring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, een bewerkte rand met daarin 2 kleine singlecut geslepen diamanten. Breedte kop...
Vintage Seiko Kinetic horloge, bicolour, met een stalen kast en stalen band. Voorzien van een witte wijzerplaat met datumaanduiding. ø kast 39 mm. met reserve-indicator. Voorzien van een sapphlex crys...
Lot met lange zilveren colliers,835/000, 925/000, diverse modellen met o.a. koordschakels, jasseron, anker. ca 339 gram. In goede staat.
Seiko chronograaf horloge, nieuw, voorzien van een zwarte wijzerplaat met witte details. Het horloge heeft een stalen kast en band. ø kast ø 39 mm. caliber 7T92-0DW0. Met originele doos en papieren.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op een ronde voet, versierd met filetranden. ø7x15cm. MT.: Ari D Norman, Birmingham, jl.: W:1996. ca 272 gram met een gevulde voet. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met lijnendecor en een bloemelement met stralende lijnen op het deksel. Voorzien van een gravure aan de binnenzijde van het deksel: Aandenken N...
Inktstel met zilver, 833/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerde zilveren voet met graveerwerk, voorzien van een zilveren bewerkte greep. Het inktstel heeft 2 kristallen potjes met zilveren d...
Zilveren sigarenkoker, 835/000, rechthoekig model met gelobde bewerking. De doos is voorzien van een hamerslagdecor. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 150 gram. 9x12,5x2,5cm. In goede staat.
Zilveren melkkan, 800/000, op 4 hoge poten met palmetten. De kan heeft een bewerkte rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 12x8x15 cm. ca 186 gram. In goede staat
Kristallen odeurflacon, peervormige flacon met slijpwerk en een geelgouden kraag en dop, 585/000, met gepointilleerd decor. Met binnenstopje. ø3,5x9cm. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Zilveren vaas, 925/000, op een ronde voet met de vorm van een bloemkelk. De vaas is rijkelijk versierd met Perzische decor. Met gravure: 1-3-52, 1-9-64. ø 6x16 cm. ca 152 gram. Wat scheef en rand iets...
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/tuin decor. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Grote vaas haarlijnen. Kleine vaas randschade. Afmeting: H19 - 26 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met robijn en smaragd. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn en aan weerskanten een rond gefacetteerde smaragd. Breedte 5 mm. ø 57. ca 2,6 gram. Wat beschadigd. In redelijk goe...
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met een opengewerkte rechthoekige kop bezet met 3 zirconia's. Breedte kop 8 mm. ø 55. ca 2,9 gram. In goede staat.
Ovale zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een opstaande rand versierd met een bloemdecoratie. 28x18x5cm. ca 195 gram. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Glazuurschade. Afmeting: 12,5 x 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met Tobacco Leaf en goud decor. Afmeting: 11,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/tuin decor. Haarscheur in handgrip. Afmeting: 10,5 x 14,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Twee aparte 18e eeuws Japans/Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Emaille verf. Eén bodemmerk. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen 16e - 17e eeuws Chinees cargo porselein. Bestaande uit: klapmutskom met floraal decor + bodemmerk, haarlijn + chips. En een diepe schotel met kraanvogel decor, schade. Afmeting: Ø 18 - 24,1...
Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 10,5 cm. I...
Set van acht 19e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma figuur/quan yin, met goud decor + bodemmerk. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse trekpot met floraal decor, binnenrand deksel gelijmd, haarscheur handgrip. 1x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi kom met baars/steur decor, vier tekens bodemme...
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas, met decor van krijgers te paard rondom. Afmeting: H 61,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in tuin decor rondom. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Eén kopje gelijmd. Zes schotels goed. Eén schotel chip. Afmeting: 6 - 12 cm.In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.
Twee antiek Japanse/Chinese bronzen oorvazen met draken. Voorzien van bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: Ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas. Mei ping. Octagonaal. Afmeting: H 44,6 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen diepe borden met tuin decor. Drie borden goed. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Chinees porselein. Onder meer; Kang Xi, Familie Verte, Cheng Lung et cetera. 17e, 18e en 19e Eeuw. Beschadigd, maar ook delen goed. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met lange Lijs/floraal/vogel/vleermuis decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bord met landschap/floraal decor, haarlijn + chips. Grote Kang Xi kom met bodemmerk, floraal decor, twee haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 18 - 21,5 cm. In r...
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi stijl dekselvazen met floraal/vlinder decor + vier tekens bodemmerk. Deksels chips. Vazen goed. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.