Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startpreis 150 EUR

Groot en antiek Frans klokkenstel van compositie metaal met onyx. Par Kossowski. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 78 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 215 cm.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, met datum aanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia. Ballon-vormig. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Porseleinen klok, H 56 cm.
Startpreis 150 EUR

Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Franse reiswekker
Startpreis 150 EUR

Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 194 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.

Penaat klok
Startpreis 150 EUR

Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, H 54 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, H 195 cm.
Startpreis 150 EUR

Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.

Noten vertico
Startpreis 150 EUR

Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.

2x Empire stoel
Startpreis 150 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.

Empire secretaire (iepenhout)
Startpreis 150 EUR

Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met intarsia. Circa 1900. Afmeting: 181 x 113 x 35 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1880
Startpreis 150 EUR

Antiek eikenhouten schuine-klep secretaire. Circa 1880. Binnenwerk met deurtje en diverse lades. Boven op bureau zit sierhekje. Afmeting: 126 x 100 x 59 cm. In goede staat.

Chinese barkast met snijwerk
Startpreis 150 EUR

Chinese houtgestoken barkast met landschap decor. Geheel uit te klappen. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 46 cm. In goede staat.

Victoriaanse kaptafel, 1880
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast, 1880
Startpreis 150 EUR

Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Chinese tafel, 1900
Startpreis 150 EUR

Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Neogotisch kastje, 1880
Startpreis 150 EUR

Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.

Penantkast, 1880
Startpreis 150 EUR

Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

3-Zits L'Ancora design bank
Startpreis 150 EUR

Zwart lederen 3-zits L'Ancora Collection design bank. Paar krabplekjes op leuning, verder goed. In redelijk/goede staat.

Louis Philippe 2-deurs kast
Startpreis 150 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe 2-deurs kast, deels uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 191 x 115 x 50 cm. In goede staat.