Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Franse vitrine, 1880 4157
Franse vitrine, 1880
Startpreis 400 EUR
Beschilderde hoekkast 4158
Beschilderde hoekkast
Startpreis 400 EUR
Engelse partnerdesk 4159
Engelse partnerdesk
Startpreis 100 EUR
Hollandse theetafel 4160
Hollandse theetafel
Startpreis 70 EUR
Soester spiegel, 67 x 40 cm. 4161
Soester spiegel, 67 x 40 cm.
Startpreis 60 EUR
Antieke naaitafel, 1840 4162
Antieke naaitafel, 1840
Startpreis 250 EUR
Vitrinekast (gebogen glas) 4163
Vitrinekast (gebogen glas)
Startpreis 550 EUR
Salontafel/bronzen figuren 4164
Salontafel/bronzen figuren
Startpreis 180 EUR
Spiegel, H 83 x B 59 cm. 4165
Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startpreis 25 EUR
Spiegel, H 90 x B 70 cm. 4166
Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startpreis 25 EUR
Wandtafel met leeuwenkoppen 4167
Wandtafel met leeuwenkoppen
Startpreis 500 EUR
Vergulde wandtafel 4168
Vergulde wandtafel
Startpreis 180 EUR
Lakwerk tiltop-tafel, 1840 4169
Lakwerk tiltop-tafel, 1840
Startpreis 300 EUR
Commode 4170
Commode
Startpreis 300 EUR
Sofa in biedermeier-stijl 4171
Sofa in biedermeier-stijl
Startpreis 300 EUR
Tafel met 8 tegels 4172
Tafel met 8 tegels
Startpreis 25 EUR
Schildersezel (barok) 4173
Schildersezel (barok)
Startpreis 170 EUR
Tafeltje met marmer/brons 4174
Tafeltje met marmer/brons
Startpreis 160 EUR
Eiken kabinet 4175
Eiken kabinet
Startpreis 100 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4176
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Startpreis 150 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4177
19e Eeuwse porseleinkast
Startpreis 600 EUR
Louis Seize-set (bank + 4 stoelen) 4178
Louis Seize-set (bank + 4 stoelen)
Startpreis 200 EUR
Vitrinekast met kruisvoet 4179
Vitrinekast met kruisvoet
Startpreis 700 EUR
Eiken secretaire, 1860 4180
Eiken secretaire, 1860
Startpreis 150 EUR