Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese brushpot Ø 18 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20,4 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.

Chinese cup, Ø
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen cup met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2x Ø7.5 cm In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 18,6 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,6 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,6 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,8 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas, H 46,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 6,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Young Cheng cup met krijgers te paard decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Ghendi Wanli schenkkan, H 18 cm.
Startpreis 800 EUR

16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi schenkkan met floraal decor + gelukstekens. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Mille Fiori vaas, H 27,4 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.

Stel Chinese bloempotten
Startpreis 800 EUR

Twee Chinees porseleinen bloempotten met vissen decor. Afmeting: 21 x 28 x 20,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 23,8 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 24,3 cm.
Startpreis 800 EUR

Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Stel Delftse knobbelvazen, H 68 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee antiek, en zeer grote polychrome Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

18e Eeuws gestoken Rococo pendule, H 61,5 cm.
Startpreis 800 EUR

18e Eeuws eikenhout gestoken Rococo pendule. Dupont A. Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 61,5 cm. In goede staat.

3-Delig pendule stel, 1880
Startpreis 800 EUR

Antiek 3-delig Carrara marmeren klokkenstel met brons, amor, guirlandes en kariatiden. Frankrijk. Circa 1880. Louis Seize stijl. A.D. Mougin. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H ...

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Groot lot tin (7 dozen/108 KG)
Startpreis 800 EUR

Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.

Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG)
Startpreis 800 EUR

Mooie partij met oude en antieke tinnen kannen. Diverse maten en vormen. Gewicht: 28,4 Kilo. In goede staat.

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Startpreis 800 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Italiaans landschap (op koper geschilderd)
Startpreis 800 EUR

Ongesigneerd. Eind 19e eeuw. Italiaans landschap met figuren op koper geschilderd. Afmeting: H 21,5 x B 25,5 cm. In goede staat.

A.H. Winter, Panoramisch landschap
Startpreis 800 EUR

A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Zwart, Plasgezicht
Startpreis 800 EUR

Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.