Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Joodse kandelaar
Startpreis 900 EUR

Joodse kandelaar, Chanoekia, geplaatst op 3 gekrulde poten. De kandelaar is rijkelijk versierd met vergulde versieringen en edelstenen; o.a. turkoois, robijnen, amethist en agaatstenen. 15x25x44cm. In...

Klaas Bernink, Boerderij bij Steenwijkerwold
Startpreis 900 EUR

Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.

Gouden koningscollier
Startpreis 900 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een koningschakel. het collier is voorzien van een bakslot en veiligheid. 4x4mm. 50 cm. ca 19,2 gram. In goede staat.

Zilveren bierpul
Startpreis 900 EUR

Grote zilveren bierpul, met deksel met floraal decor en een munt: 4 Mark, Deens 1681. De pul is geplaatst op 3 poten met leeuwen. De strak gevormde greep is versierd met bollen en heeft een duimstop m...

Omega Constellation
Startpreis 875 EUR

Prachtige Omega Constellation horloge, damesmodel, automatic, staal met goud, voorzien van een parelmoeren wijzerplaat. ø kast 27,5 mm. In originele doos en met papier, aankoop 2003. Wat gebruiksporen...

Staande boeddha, H 102 cm.
Startpreis 850 EUR

Groot, gekapt hardstenen staande Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Boeddha van jade, H 97 cm.
Startpreis 850 EUR

Grote boeddha van groene jade.met een maansteen op het voorhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Chinees servies
Startpreis 850 EUR

Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vaas (Frankrijk)
Startpreis 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas met zilverwerk, H 35 cm.
Startpreis 850 EUR

Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Piedestal met damesfiguur, H 103 cm.
Startpreis 850 EUR

Antieke Franse piedestal met figuur. Circa 1900. Korinthische marmeren zuil met dame en roos + spiegel. Compositie metaal. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startpreis 850 EUR

Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.

Boulle penant kast, 1900
Startpreis 850 EUR

Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Neogotisch religieus schilderij
Startpreis 850 EUR

19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.

Heinrich Böhmer, Landschap met houtstapels
Startpreis 850 EUR

Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Startpreis 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden tennisarmband met robijnen
Startpreis 850 EUR

Witgouden tennisarmband, 750/000, met robijnen. Armband met schakels in de vorm van een 4 poot zetkast met een bewerking in de poten. breedte 4,5 mm. Met bakslot en veiligheid. ca 16,0 gram. Lengte 18...

Grote zilveren haan
Startpreis 850 EUR

Grote zilveren haan, >800/000, voorzien van een Frans importteken. 25x11x18cm. ca 587 gram. In goede staat

2x Chinese vaas, H 43,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met goden in landschap decor. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Vierkante celadon vaas
Startpreis 800 EUR

Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28,4 cm.
Startpreis 800 EUR

Dikwandig Chinees porseleinen bord met visser/berglandschap decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 28,4 x H 5,4 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 18,7 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen brushpot met figuur in landschap decor. Zeer mooie beschildering!! Afmeting: H 20,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.

Chinese waterbakje/schaal Ø 11 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen waterbakje met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 11 cm. In goede staat.