Joodse kandelaar, Chanoekia, geplaatst op 3 gekrulde poten. De kandelaar is rijkelijk versierd met vergulde versieringen en edelstenen; o.a. turkoois, robijnen, amethist en agaatstenen. 15x25x44cm. In...
Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met een koningschakel. het collier is voorzien van een bakslot en veiligheid. 4x4mm. 50 cm. ca 19,2 gram. In goede staat.
Grote zilveren bierpul, met deksel met floraal decor en een munt: 4 Mark, Deens 1681. De pul is geplaatst op 3 poten met leeuwen. De strak gevormde greep is versierd met bollen en heeft een duimstop m...
Prachtige Omega Constellation horloge, damesmodel, automatic, staal met goud, voorzien van een parelmoeren wijzerplaat. ø kast 27,5 mm. In originele doos en met papier, aankoop 2003. Wat gebruiksporen...
Groot, gekapt hardstenen staande Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Grote boeddha van groene jade.met een maansteen op het voorhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse piedestal met figuur. Circa 1900. Korinthische marmeren zuil met dame en roos + spiegel. Compositie metaal. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.
Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden tennisarmband, 750/000, met robijnen. Armband met schakels in de vorm van een 4 poot zetkast met een bewerking in de poten. breedte 4,5 mm. Met bakslot en veiligheid. ca 16,0 gram. Lengte 18...
Grote zilveren haan, >800/000, voorzien van een Frans importteken. 25x11x18cm. ca 587 gram. In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen met goden in landschap decor. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.
Dikwandig Chinees porseleinen bord met visser/berglandschap decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 28,4 x H 5,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met figuur in landschap decor. Zeer mooie beschildering!! Afmeting: H 20,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 11 cm. In goede staat.