Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese vaas H 34 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal decor. Iets randfrit. Afmeting: H 34 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 43 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen vissenkom met onderwater decor. Veel gebruikssporen. Afmeting: H 36 x Ø 43 cm. In goede staat.

Familie Verte meiping vaas, H 35,6 cm
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte meiping vaas met Chinese goden in landschap + goud decor. Afmeting: H 35,6 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startpreis 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels voorzien van hanen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,4 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzame vaas, H 29,3 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Zeldzame vaas met porselein en cloisonné. Met verguld brons. Putti + floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,3 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 19,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon tulpen/knobbelvaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

5-Delig Chin. kaststel
Startpreis 1.000 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Huanghuali penselenpot Ø 20,6 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 1.000 EUR

Chinese Yixing theepot met reliëf decor + gouden figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.000 EUR

Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Met Griekse vrouw, lyra en piedestal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Koppel Hollandse pistolen, L 38 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Zeldzame bronzen inktpot, 1800
Startpreis 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen empire inktpot met strijdwagen decor. Circa 1800. Afmeting: 12 x 8 x 8 cm. In goede staat.

2x Charles Dis kandelaar, 1840
Startpreis 1.000 EUR

Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Speeldoos Karl Grisbaum
Startpreis 1.000 EUR

Messing vergulde Karl Grisbaum speeldoos met vogel-automaat en florale graveringen. 20e Eeuw. Speeldoos speelt mooi, echter, vogeltje gaat niet terug in doos. Afmeting: 5,5 x 12 x 7 cm. In goede staat...

Jaroslav Mach gitaar
Startpreis 1.000 EUR

Jaroslav Mach gitaar uit 1980, In Meinel koffer. Europees sparrenhout met achter + zijkanten Wenge hout. Afmeting L 98 cm. In zeer goede staat.

Jan Hovener, Moederpoes met spelende kittens
Startpreis 1.000 EUR

Jan Hovener. 1936. Stilleven met moederpoes en spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Edmondo Bacci, Abstract
Startpreis 1.000 EUR

Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In redelijke staat.

Emmy Meijer, Landschap met boerderij en bloesembomen
Startpreis 1.000 EUR

Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met figuren aan rivier
Startpreis 1.000 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring diamant en smaragd
Startpreis 1.000 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met in het midden een geslepen smaragd, 8,5x8mm., met glis en insluitsels, wat hoger op de ring geplaatst. De bolle zijkanten van de ring zijn pa...

Gouden collier fantasie figaro
Startpreis 1.000 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met plat geslepen schakels, klein en groot, om en om. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 6,5 mm. lengte 41 cm. ca 16,7 gram. In goede staat.