Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen celadon vaas met reliëf teksten in goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen vaas met zeldzaam lichtblauw glazuur. Voorzien van dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met landschap/figuren decor. Minimale haarlijn. Minimale chips. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jagers te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 31,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met mintgroen glazuur. Landschap decor + Cheng Lung gemerkt. Twee haarlijnen. Eén chip. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen imari klapmutskom met tuin/goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met geisha's/krijgers te paard/landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41,9 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinees porseleinen trekpot met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met draak/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11,2 cm. In goede staat.
Acht delen divers Chinees eierschaal porselein. Bestaande uit: 7 kommen + grote vaas. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap/pagode/figuren/waterbuffel decor. Gecontourneerd. Eén bord chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met gecontourneerde omranding. Met landschap/pagode/waterbuffel/figuren decor. Afmeting: Ø 40,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur + draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met interieur decor met kind stillende geisha + goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met draken decor + bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 16,8 x Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met libelle decor, met tekst en bodemmerk. Afmeting: H 14,7 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Divers. Onder meer met draken/vissen/floraal decor + Imari. Twee met bodemmerk. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Gemberpot met figuren in tuin decor. 1x Theepot met tuin decor, bovenrand gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen divers Chinees porselein. Bestaande uit drie kleine vazen + kom met bodemmerk. Afmeting: 8,5 - 12 cm. In goede staat.
Set van vier 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Tuin/vlinder decor. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel restauratie. Afmeting: ...
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken/floraal decor. Afmeting: H 24,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vogelvoerhouder met draak decor + signatuur. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Afmeting: 7 x 10 x Ø 6 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Rijstwijnkan met draken decor, tuit gelijmd. 1x Penselenhouder met figuren in tuin decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In matig/redelijke sta...
Chinees porseleinen stemkom met theeglazuur + reliëf draken decor. Afmeting: H 11 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung beker met landschap/pagode decor. Eén haarlijn. Afmeting: 12,6 cm. In goede staat.
Lot Chinees seviesgoed. Aantal: 13 stuks. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; Kang Xi, Imari, Familie Rose. Beschadigd + goed. Afmeting: 7 - 13 cm. Matig/redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen viskom met floraal reliëf en landschap decor. Afmeting: 49 x 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale Cheng Lung borden met landschap decor. Chips. Afmeting: 22 x 21,5 cm.In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenpot. 19e Eeuw. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte penselenvaas met Chinese fuiken-visser decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met rondom figuren in tuin/vliegende draak decor. Afmeting: H 17 x Ø 21,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen wierookbrander met rondom geisha's in tuin/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselschaal (t.b.v. gebedsketting). Met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Floraal/kraanvogel decor. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen wierookbranders. 1x Theeglazuur. 1x Blauw gespikkeld. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein celadon. Geen merken. Blauw/groen. Afmeting: 8 - 17,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Vaas is ingekort. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met draak/floraal decor + vier tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met geisha + man in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13,7 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi schenkkan met floraal decor + gelukstekens. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met gouden/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenschotels met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,1 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen celadon bolvazen. 17e - 18e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 7,7 - 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder ander; Capucijne, Familie Rose, Cheng Lung. Bestaande uit; 5 kopjes + 3 schotels + gemberpot + 2 deksels + trekpot. Eén kopje chip. Vier k...
Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. Geschulpte randen. Chinese godheid in nautilusschelp op zee/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 2x Cheng Lung (floraal). 1x Wanli stijl (19e eeuw). Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.