19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels met baars/steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje goed. Eén kopje chip. Afmeting: 6 x Ø 1...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bonsai plantenbak. Dubbelwandig + opengewerkt. Randfrit. Afmeting: 6 x22,5 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Verte kraanvogel/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Geelgouden miniatuur, 585/000, in de vorm van een dienblad met chocoladekan en 3 bekers. ca 4,1 gram. In goede staat.
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal en vogel patroon. 20x15x3cm. met gravure op de bodem: 1913- 3 juni- 1938. ca 145 gram. In goede staat.
Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, voorzien van een greep met acanthusbladeren en een kraag met guirlandes, medaillon en klapdeksel. ø14x29cm. In goede staat.
Russisch zilveren presenteerblad, rechthoekig model met aculadevorm voorzien van graveerwerk. 24x15x1,5cm. 1895. ca 162 gram. Achterzijde gekretst en oneffenheid in het blad.
Lot zilveren lepels, 833/000, model Hollands Glad, MT.: Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. 14 cm. Totaal ca 256 gram. In goede staat.
Zilveren jardinaire, 833/000, met blauw glas. Ovale opengewerkte jardinaire geplaatst op klauwpoten, ontbreken er 2, met floraal decor en vazen, guirlandes. Totaal ca 559 gram. 20x14x6cm.Enkele restau...
Kristallen odeurflacon, kegelvormige flacon op geslepen voet met slijpwerk en een geelgouden kraag en dop, 585/000, met pareldecor. Met binnenstopje. ø3,5x11cm. Wat oneffenheden en scheurtjes, verder ...
Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor en een parelrand. 14x10,5x6cm. ca 95 gram. In goede staat.
Cassette met zilveren naaigerei, samengesteld met diverse gehaltes, met 2 doosjes, twee schaartjes, pincet, 2 vijlen, mes en bokkenpoot met zilveren heft met parelrand. 800/000 en 835/000. De cassett...
Kristallen tafelset met zilver, 833/000. Een mosterdpot, geplaatst op zilveren gecontourneerde voet, greep en deksel, scharnier los, voorzien van graveerwerk. Een strooier op een gecontourneerde voet ...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en suikerbak op ronde voet met ribbewerking. Voorzien van een bolle bak met oren. 12x8x11cm. en 13x8x11cm. ca 178 gram. Deukje in de rand in de suikerbak en...
Twee delen zilver, met een melkkan smal ovaal model met een bewerkte rand met V-patroon. MT.: Begeer, jl.:1917. En een doosje met een getorste ribbewerking met een bloem als knop. 900/000. ø5,5x7,5cm...
Twee balpennen, goud op zilver, 925/000, gemerkt Montegrappa, Italië, achtkantig model. In goede staat.
Lot zilver met diverse soorten lepels waarvan één vermaakt tot spang, 2 vleesvorkjes, een doosje, een gesp, schaaltje, theezeef, kleine kandelaar en vingerhoeden. Totaal zilver ca 430 gram. In goede s...
Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche met bloemelement, bezet met diamanten met een oud slijpsel, ééntje ontbreekt. Grootte 45x13mm. ca 3,3 gram. In goede staat.
Geelgouden, 585/000, Omega dameshorloge, mechanisch. ø kast 19 mm. Voorzien van een groen leren band. In goede staat. Werkend. Brutogewicht 10,9 gram.
Geelgouden dameshorloge, 750/000, Omega, mechanisch, ø kast 18 mm. Met zwart leren band. Werkend. Brutogewicht 12,2 gram.
Geelgouden collier, 750/000, met een opengerekte gourmetschakel. Breedte 2,6 gram. 42 cm. ca 7,9 gram. In goede staat.
Geelgouden venetiaans collier, 585/000, dikte 1,6 mm. 42 cm. ca 8,1 gram. in goede staat.
Lot divers goud met diverse oorknoppen, enkele stuks, diverse met diamant en zirconia. Totaal ca 11,3 gram. In redelijke staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Omega, mechanisch, ø kast 19,5 mm. Met wit leren band. Werkend. Brutogewicht 10,9 gram.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger met een fraai gesneden bloedkoraal in een floraal decor. 24x24mm. ca 5,7 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 916/000, in de vorm van schildpad met flexibele poten en kop. 16x11mm. ca 1,9 gram. In goede staat.
Lot met bloedkoralen en edelstenen. Een 3 rijig collier met bloedkoralen, ø 5 mm, een collier met 2 rijen ronde verlopende bloedkoralen, ø5-8mm., en een collier met cilindervormige bloedkoralen en zil...
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met een ovaal bewerkte kop voorzien van een geschulpte rand met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal. Breedte kop 17,5 mm. ø 54. ca 2,5 gram. In goe...
Witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Slagring met 4 markiesgeslepen saffieren en een bewerkte rand met 4 singlecut geslepen diamantjes. Breedte 9 mm. ø 57. ca 2,1 gram. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met zilver en diamant. Ronde broche met een geschulpte rand met daarop een zilveren soort knoop element bezet met een roosgeslepen diamant, ø 4,5 mm. en 8 diamanten met oud...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een zetkast bezet met een roosgeslepen diamant, ø 3,7 mm. Voorzien van een nieuwe band en zetkast. ø 58. ca 2,8 gram. In goede staat.
Gouden hanger, 750/000, met jade. Opengewerkte gouden hanger bezet met een jade in de vorm van een boedha. 17x31mm. ca 4,9 gram. in goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en saffier. Ring met een rozet in het midden voorzien van een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 8 singlecut geslepen diamantjes. ø kop 11 mm. ...
Zilveren broche, 835/000, met roosdiamanten. Ovale opengewerkte broche met een floraal decor bezet met 9 roosgeslepen diamanten. Grootte broche 31x36mm. ca 12,1 gram. In goede staat.
Klein geelgouden broche/hanger, 585/000, in de vorm van een mandje met bloemen. Voorzien van robijntjes, een saffiertje, smaragdje en kleine singlecut geslepen diamantjes. Grootte 21x20mm. ca 2,7 gram...
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een kruis, ingelegd met blauw emaille. ca 2,5 gram. 15x28mm., inclusief oog. Als nieuw
Zilveren jasseron collier, 925/000, met veeroog. ø 10 mm. lengte 50 cm. ca 69,4 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met agaat. Hanger met een brede ovale gouden rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen agaatsteen. 23x45mm. inclusief oog. ca 10,4 gram. In goede staat
Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Bosgezicht met beek. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Kasteel Cannenburg in Vaassen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 23 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.