Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Engelse ovale mahoniehouten spiegel met parelrand. Circa 1900. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Kersenhouten theetafel op wielen, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.
Antiek koperen plaquette in mahoniehouten lijst. Vluchtelinge 1914. Gesigneerd Adema. Afmeting: H 16,5 x B 13 cm. In goede staat.
Compositie metalen discuswerper. Bronskleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
2x Glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picasso-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met negen antieke Duitse porseleinen ontbijtborden met floraal/goud decor. Bodemmerk KPM met kroon. Circa 1930. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...
Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.
3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Japans/Chinees porselein. 1x bord, 18e eeuw, chips. 2x Japanse schotel, circa 1900, goed. 2x Chinees porselein, goed. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
4x Drie-delige Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met floraal/zwaluw decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Deksel heeft schade. Afmeting: H 18 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Lot diverse sieraden en horloges. Seiko, Ruhla en Prisma horloge. Zakhorloge, diverse colliers van parels, agaat en carneool en diverse sieraden met zirconia's. In redelijk goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een hart met blauw saffieren. 15x12mm. ca 1,0 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een granaatcollier en armband, een broche met granaat en een collier met hanger met emaille. In goede staat.
Lot religieuze kettingen, met rozenkransen uit metaal, hout en kralen. In goede staat
Zilver vergulde hanger/broche, 835/000, met steen. Een achtkantige broche/hanger met bloemelementen op de hoeken en bezet met een rookkwarst. Grootte 31x40 mm. In goede staat
Twee colliers, een collier met 48 rijen met kleine zwarte kraaljes, bevestigd aan een slot gemaakt uit een munt: King & Emperor Eward VII. One Quarter. En een collier met 5 rijen met rode kralen beves...
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Zweedse Gallo tank drukmeter met kwik en procent weergave. Hammerslag beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren pillendoos, 800/000, gemaakt van een zilveren horlogekast, voorzien van een voorstelling met figuren aan de achterzijde 19e eeuws of ouder.deksel is gemaakt van plaat met een voorstelling van...
Tafelstuk met een blauw glazen gecontourneerde schaal met aculade vormige rand en goud decor. De schaal is geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met krullen palmetten en volutten. ø 15x20 cm....
Lot zilver met 4 miniaturen, 833/000, een parfumflesje en een fotolijst, 925/000. Miniaturen in de vorm van een jager, man en hond, figuur op de fiets en een ijscokar met figuur. Ca 60 gram. en een ov...
Lot zilveren lepeltjes en lipstickhouder, lot met 6 koffielepels met graveerwerk, 3 diverse lepels en een ronde koker, lipstickhouder met oog. Diverse gehaltes. Totaal ca 104 gram. In redelijk goede s...
Zilveren fotolijst, 835/000, met een brede zilveren band, breedte 1,5 cm. Grootte 21x27cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.
Zilveren sleef, 800/000, peervormige bak met een geschulpte rand met schenktuit. Op de bak staat een gravure van een zwijnenkop. Aan de lepel zit een baleinen steel. lengte 34 cm. ca 50 gram. In goede...
Twee specerijenbakjes met zilveren houders, 800/000. Zeskantige bakjes met een band met bloemdecor, geplaatst op een zeskantige bewerkte voet met glazen binnenbakjes. 6,5x3,5x3cm. In goede staat.
Lot zilver met een potlood, broches en een priem. Totaal 28 gram.
Juwelendoosje met dun zilveren opleg en een houten interieur. Met Djokja decor. 15x12x10cm. Stukjes afgebroken. In redelijke staat.
Kapitaal plated dienblad, ovaal model met palmetten en een dubbel bewerkte rand met o.a. culots, acanthusbladeren, rozetten en bloemdecor. In het midden van het dienblad zit een floraal gegraveerde be...
Lot met 2 zilveren miniaturen, 833/000, met een trekkar voorzien van een figuur, wielen wat los. En een comfoor met theepot 3-7cm. Totaal ca 69 gram. In goede staat.