Grote 18e - 19e eeuws Franse paarden boulle pendule met kariatiden, strijdwagen. Brons verguld, boulle inleg in goede staat. Gesigneerd uurwerk. Nicolas de la Vnay Paris. Uurwerk aangepast naar veersl...
Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.
Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.
Rolex Oyster perpetual date just, bicolour model met een goudkleurige wijzerplaat voorzien van diamanten in de indexen. ø kast 36 mm. Aankoop 1996, Rüschersbeck, Dortmund. Met originele doos en papier...
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.
Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld van een corpulente dame. Ze staat met één been vooruit en met twee handen in de lucht. Eind 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 100 x 64 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.
Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.
Zeldzaam groot antiek bronzen figuur. Barye Fils. 1839 - 1882. Arabier te paard, op marmeren basement. Mooie patina. Afmeting: 63 x 45 x 20 cm. In zeer goede staat.
Zeer groot antiek bronzen beeld, Morbur. Medaille aux beau arts 1885, op zwart marmeren basement. Zeeman met drenkeling. Jean Ossaye Mombur. 1850 - 1890. Afmeting: H 96 cm. In zeer goede staat.
Elegant witgouden horloge, Chopard, 750/000, met een rechthoekige kast, de rand is bezet met singlecut geslepen diamanten. Aan het horloge zit een glad gevlochten Milanese band. mechanisch. Totaal gew...
Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...
Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met rechthoekige plaatjes, gematteerd met lijnbewerking. Aan beide zijkanten is de armband voorzien van fijne v-vormige schakels. De armband heeft een bakslot en ve...
Brede geelgouden schakelarmband, 585/000, met ronde opengewerkte schakels met een bewerking. Breedte 18 mm. lengte 21 cm. ca 33,4 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...
Groot antiek Frans bronzen figuur. Amazone. Paul Armand Bayard de la Vingtrie. 1846 - 1900. Afmeting: H 76 cm. In zeer goede staat.
17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.