Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Franse boulle klok (paarden), H 85 cm.
Startpreis 11.000 EUR

Grote 18e - 19e eeuws Franse paarden boulle pendule met kariatiden, strijdwagen. Brons verguld, boulle inleg in goede staat. Gesigneerd uurwerk. Nicolas de la Vnay Paris. Uurwerk aangepast naar veersl...

Jan Evert Morel, Stilleven
Startpreis 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Dirk Smorenberg, Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen
Startpreis 7.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Startpreis 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Startpreis 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Rolex oyster, perpetual
Startpreis 5.500 EUR

Rolex Oyster perpetual date just, bicolour model met een goudkleurige wijzerplaat voorzien van diamanten in de indexen. ø kast 36 mm. Aankoop 1996, Rüschersbeck, Dortmund. Met originele doos en papier...

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Startpreis 5.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.

D. Smorenberg, Winter
Startpreis 5.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Artz, Katwijks' interieur met moeder en kind
Startpreis 5.000 EUR

Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Corpulente dame
Startpreis 4.750 EUR

Zeer groot bronzen beeld van een corpulente dame. Ze staat met één been vooruit en met twee handen in de lucht. Eind 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 100 x 64 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese trekpot Ø 22 cm.
Startpreis 4.500 EUR

Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van Theodore Gechter
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Startpreis 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Antiek bronzen stier door I.J. Bonheur
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.

Arabier te paard
Startpreis 4.500 EUR

Zeldzaam groot antiek bronzen figuur. Barye Fils. 1839 - 1882. Arabier te paard, op marmeren basement. Mooie patina. Afmeting: 63 x 45 x 20 cm. In zeer goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman met drenkeling
Startpreis 4.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld, Morbur. Medaille aux beau arts 1885, op zwart marmeren basement. Zeeman met drenkeling. Jean Ossaye Mombur. 1850 - 1890. Afmeting: H 96 cm. In zeer goede staat.

Chopard horloge witgoud
Startpreis 4.500 EUR

Elegant witgouden horloge, Chopard, 750/000, met een rechthoekige kast, de rand is bezet met singlecut geslepen diamanten. Aan het horloge zit een glad gevlochten Milanese band. mechanisch. Totaal gew...

Amulet van jade
Startpreis 4.000 EUR

Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 45 cm.
Startpreis 4.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse lantaarnklok
Startpreis 4.000 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...

Wortelnoten topbureau, 1880
Startpreis 3.750 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Marqueterie bureau
Startpreis 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

Govert van Emmerik, Schepen op ruwe zee
Startpreis 3.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 53 cm.
Startpreis 3.000 EUR

Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Startpreis 3.000 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven met rozen
Startpreis 3.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Empire pendule, 1820
Startpreis 2.600 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...

Zilveren schaal op voet (China)
Startpreis 2.500 EUR

Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

Bronzen beeld, Emmanuel Villanis 'Saïda'
Startpreis 2.500 EUR

Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Bronzen fontein
Startpreis 2.200 EUR

Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Gouden armband gevlochten
Startpreis 2.150 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met rechthoekige plaatjes, gematteerd met lijnbewerking. Aan beide zijkanten is de armband voorzien van fijne v-vormige schakels. De armband heeft een bakslot en ve...

Gouden schakelarmband
Startpreis 2.150 EUR

Brede geelgouden schakelarmband, 585/000, met ronde opengewerkte schakels met een bewerking. Breedte 18 mm. lengte 21 cm. ca 33,4 gram. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 8,5 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 75 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...

2x Familie Verte bord
Startpreis 2.000 EUR

Beeld van Paul Armand Bayard de la Vingtrie
Startpreis 2.000 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Amazone. Paul Armand Bayard de la Vingtrie. 1846 - 1900. Afmeting: H 76 cm. In zeer goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startpreis 2.000 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.

Monogram J.H.K., Zeegezicht met zeilboten
Startpreis 2.000 EUR

Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Arie Joh. Lamme, Interieur met familie bij kinderbed
Startpreis 2.000 EUR

Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.

E. Koster, Zeilboten op kalme zee
Startpreis 2.000 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

500 tegels/licht blauw art deco
Startpreis 1.900 EUR

Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Porseleinen Meissen pendule, 1890
Startpreis 1.850 EUR

Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor
Startpreis 1.800 EUR

Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten porselein vitrine, 1760
Startpreis 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Antieke directoire pendule
Startpreis 1.800 EUR

Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.