Vilac France, Keith Haring kapstok. Copyright Estate. Keith Haring 1993. Afmeting: H 23 x L 51 cm. In goede staat.
Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. 1x Historisme, compositie metaal. 1x Glas + messing. Afmeting: H 47 - 52 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek keramieken tazza met messing + persglazen schaal. Circa 1900. Enkele chip mogelijk. Afmeting: H 33 cm x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antiek bronzen tafelstukken met glazen coupes. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandlampen met figuren in park decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder beer van notenhout, met wandelstok en korf. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Lot met verguld bronzen kastenbeslag. 18e - 19e Eeuw ee setje voor een kabinet en een setje voor een commode. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee gegoten cementen tuinbeelden. 1x Bloemenmeisje + 1x Meisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 - 91 cm. In goede staat.
Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...
Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten klok console met intarsia en bronzen versiering. Licht wormbeval. Lichte fineerschade. Afmeting: 28 x 35 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws roodkoperen Hollandse tabaksdoos. Decor: figuur met waldhoorn + spreuk. Afmeting: 15 x 6 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.
Antieke parapluhouder met soldaat. Gemaakt van gietijzer. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering, ook te gebruiken als wijnkist houder voor 2 flessen Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.