Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Walther F. Haettenschweiler. Duitse School. 1933 Zug. Duits winterlandschap. Nr. 178/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat
Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat
Twee delen met zilver, 835/000, een kristallen flacon met slijpwerk en een zilveren bolle dop, iets gedeukt .ø2x7cm. en een kristallen schaaltje met waaierslijpsel geplaatst op een rond zilveren voet...
Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.
Zilveren broche, 800/000, uit filigrain. Broche gemaakt met 2 bij elkaar gebonden bloemen uit filigrain. 69x49mm. ca 9,0 gram. In goede staat
Zilveren armband en ring, 925/000, een klemband en een ring met hol profiel bezet met 5 rond gtefacetteerde roze stenen. Merk Look!. Breedte 7 mm. ø60. 61x45mm. totaal ca 47,8 gram. In goede staat
Drie zilveren sieraden met zwarte stenen, 925/000. Leder collier met zilveren slot en een zilveren hanger met een ovale onyx, 16x16mm, een bijpassende ring met ovale onyx, breddte 18 mm, ø55, en een ...
Antieke Duitse citer. Circa 1910. Gemerkt The Globe Klavier Zither. Afmeting: 50 x 35 x 5 cm. In goede staat.
Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.
Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.
Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Divers miniatuur glaswerk. 20e Eeuw. Onder ander: Swarowski, figuren, Boheemse tafelbel et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.
Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.