Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese boeddha
Ergebnis: 25 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

W. T. Haettenschweiler, Duits winterlandschap
Ergebnis: 25 EUR

Walther F. Haettenschweiler. Duitse School. 1933 Zug. Duits winterlandschap. Nr. 178/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Ergebnis: 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel
Ergebnis: 30 EUR

Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat

Zilveren suikertang
Ergebnis: 30 EUR

Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat

2x Zilverwerk
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen met zilver, 835/000, een kristallen flacon met slijpwerk en een zilveren bolle dop, iets gedeukt .ø2x7cm. en een kristallen schaaltje met waaierslijpsel geplaatst op een rond zilveren voet...

Lot zilveren sieraden met filigrain
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.

Zilveren filigrainbroche met bloemen
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren broche, 800/000, uit filigrain. Broche gemaakt met 2 bij elkaar gebonden bloemen uit filigrain. 69x49mm. ca 9,0 gram. In goede staat

2 Zilveren sieraden met roze steen, Look!
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, een klemband en een ring met hol profiel bezet met 5 rond gtefacetteerde roze stenen. Merk Look!. Breedte 7 mm. ø60. 61x45mm. totaal ca 47,8 gram. In goede staat

3 Zilveren sieraden met zwart
Ergebnis: 30 EUR

Drie zilveren sieraden met zwarte stenen, 925/000. Leder collier met zilveren slot en een zilveren hanger met een ovale onyx, 16x16mm, een bijpassende ring met ovale onyx, breddte 18 mm, ø55, en een ...

Antieke citer, 1910
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse citer. Circa 1910. Gemerkt The Globe Klavier Zither. Afmeting: 50 x 35 x 5 cm. In goede staat.

Verdeelschaal op dienblad
Ergebnis: 30 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Engelse bijbels
Ergebnis: 30 EUR

Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...

Voor-oorlogs scheepskompas
Ergebnis: 30 EUR

Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.

Spiegel in Empire-stijl
Ergebnis: 30 EUR

Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.

Plated kegelaar
Ergebnis: 30 EUR

Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.

2x Boheemse glazen bokalen
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.

3x Kristallen dekseldozen
Ergebnis: 30 EUR

Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Divers glaswerk (11x)
Ergebnis: 30 EUR

Divers miniatuur glaswerk. 20e Eeuw. Onder ander: Swarowski, figuren, Boheemse tafelbel et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.

4x Antiek kristal
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.

6x Divers
Ergebnis: 30 EUR

Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.

Figurengroep 'Valsspelers'
Ergebnis: 30 EUR

Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.