Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot kristal/glas, divers
Startpreis 20 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

3 Delen glaswerk
Startpreis 20 EUR

Drie antieke mondgeblazen glazen vazen. Circa 1910. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.

Kristallen kandij/suiker stel
Startpreis 30 EUR

Antiek kristallen kandij/suiker stel, voetstam gerestaureerd, 19e eeuw. Afmeting 24x18x5cm. In redelijke staat.

Grote glazen vaas
Startpreis 30 EUR

Grote glazen vaas. Rood/wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.

Lot glaswerk
Startpreis 30 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, glazen messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Art deco glazen schaal, 1930
Startpreis 40 EUR

Grote persglazen Art Deco schaal. Deels gesatineerd. Circa 1930. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

3x Boheems kristalglas
Startpreis 40 EUR

Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

3x Oud glaswerk
Startpreis 40 EUR

Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

Kunstglazen eend in Murano-stijl
Startpreis 50 EUR

Grote kunstglazen Murano-stijl eend. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Kristalglazen fruitschaal
Startpreis 50 EUR

Grote kristalglazen fruitschaal in schuitvorm. Afmeting: 30 x 28 x 17 cm. In goede staat.

2x Kunstglazen katten
Startpreis 50 EUR

Twee moderne kunstglazen katten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

4x Kunstglas
Startpreis 50 EUR

Vier maal glaswerk. Bestaande uit drie vazen en één Art Deco schaaltje. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas
Startpreis 50 EUR

Zware moderne mondgeblazen glazen vaas met voorwerp. Kwalvormig binnenin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x Ø 12 cm. In goede staat.

Moderne fruitschaal
Startpreis 50 EUR

Grote moderne glazen fruitschaal. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x Ø 50 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startpreis 50 EUR

Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Lot vazen, (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf vazen waaronder: vier maal oud/antiek glaswerk en één porseleinen vaas, Lichte VEB. Onder andere: opaline glas. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur
Startpreis 60 EUR

Moderne glazen sculptuur. Gesigneerd Blommers 2004. Glasfusing. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Startpreis 60 EUR

Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lalique vogel
Startpreis 80 EUR

Lalique France glazen vogel. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Mondgeblazen vaas, 1910
Startpreis 80 EUR

Antieke gesigneerde mondgeblazen glazen vaas met berglandschap decor. Circa 1910. Gesigneerd Jem. Chip binnenrand. Afmeting: 23 x Ø 10 cm. In goede staat.

Annagroen vaas
Startpreis 80 EUR

Grote oude Annagroen glazen vaas. Uraniumglas. Mogelijk Copier Leerdam. Circa 1940. Afmeting: H 25 x Ø 16 cm. In goede staat.

7x Swarowski figuren
Startpreis 80 EUR

Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws bokaalglas
Startpreis 80 EUR

Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Waterkan+onderzetters etc.
Startpreis 90 EUR

Friese draadglazen waterkan met diagonaal slijpsel, voorzien van montuur met schenktuit, klep duimgreep en handgreep, met glazen flessenbak. Afmeting: 10,5 x 23 cm./11,5 cm. Plus zes bijbehorende glaz...