Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startpreis 25 EUR

Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startpreis 30 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Ru van Rossum, De start
Startpreis 40 EUR

Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.

EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier
Startpreis 40 EUR

EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren
Startpreis 40 EUR

J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

Stilleven met tin, bloemen en fruit
Startpreis 40 EUR

Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.

Onduid.gesign., Hongaarse markt
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.

Chinese of Japanse gouache
Startpreis 40 EUR

Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Startpreis 40 EUR

Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.

E.W. Linck, Stilleven met glas
Startpreis 40 EUR

E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.

G. Krol, Verso achter vliegveld
Startpreis 50 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.

2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startpreis 50 EUR

Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Studio J.F. Millet, Boerderij met figuren
Startpreis 50 EUR

Studio J.F. Millet. 1814 - 1875. Franse School. Boerderij met figuren. Eau Forte originale de Victor Maunier. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.

C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Startpreis 50 EUR

C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen
Startpreis 50 EUR

Janneke Brinkman-Salentijn, '91. Nr. 180/250. Stilleven met bloemen en bessen. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 56 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Pratende dames
Startpreis 50 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Startpreis 50 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startpreis 50 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

J. Jendron, Stadsgezicht Parijs met terras en figuren
Startpreis 50 EUR

J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Francine, Figuren op strand
Startpreis 50 EUR

Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A. Thierry, Bloemstilleven
Startpreis 60 EUR

Alfons Thiery. 1932 München. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Jea Lurcat, Haan
Startpreis 60 EUR

Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Charles Eijck, Damesportret
Startpreis 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.