Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen servies met zilver overlay
Startpreis 40 EUR

60-er Jaren porseleinen koffie/thee servies met zilver overlay. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Fries' Fayence comfoor met theelicht
Startpreis 40 EUR

Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.

Bowlpot, 1930
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

3-Delig olie & azijnstel
Startpreis 40 EUR

Groot drie-delig porseleinen olie en azijn-stel met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 28 x 14 cm. In goede staat.

4x Antiek keramiek
Startpreis 40 EUR

Drie delen antiek goudsteen keramiek. Kom + schenkkan 19e eeuw. Eén schenkkan, floraal, circa 1920. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Antiek serviesgoed, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2-Delig Delfts kaststel
Startpreis 40 EUR

2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.

6x Kutani borden
Startpreis 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse tazza
Startpreis 40 EUR

Bronzen tazza, gemaakt met Japans porselein. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 11 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Aziatica
Startpreis 40 EUR

Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse bronzen plaquette
Startpreis 40 EUR

Chinese/Japanse bronzen plaquette met tekst + signatuur. Prunustak decor. Afmeting: H 21 x B 8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Startpreis 40 EUR

Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren miniatuur dienblad, Duitsland
Startpreis 45 EUR

Zilveren onderzetter, 830/000, met een geschulpte rand. ø 9,5 cm. ca 58,5 gram. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmünd. In goede staat

Zilveren vleesvork, 1907
Startpreis 45 EUR

835/000 Zilveren vleesvork met getorste steel, gecontourneerd en floraal gegraveerd heft. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1907. Afmeting: 20,5 cm. Gewicht: circa 53 gram. In goede staat.

2 Zilveren ringen
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...

2 Goud op zilveren hangers, kruis, medaillon
Startpreis 45 EUR

Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.

6x Diversen
Startpreis 45 EUR

Zes maal divers. Bestaande uit: Twee Art Deco kurkentrekkers. Furstenbrunn Tafelwasser zakmes, circa 1920. Twee bronzen mes-afleggers, circa 1920. Eén messing stempel Argument. Afmeting: 3,5 - 10 cm. ...

2x Bronzen beelden
Startpreis 45 EUR

Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

2x China, 20e eeuw
Startpreis 45 EUR

Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Kelkglas met zilv. voet
Startpreis 50 EUR

Fraai geëtst geslepen kristallen kelkglas op 835/000 zilveren poot. Met floraal gedreven afbeeldingen. Afmeting: 7 x 15 cm. In goede staat.

Delfts-blauwe bonbonschaal met zilver, 1947
Startpreis 50 EUR

Florale Delfts-blauwe aardewerken bonbonschaal. Gemerkt aan de onderkant. Met een 835/000 zilveren opengewerkte beugel met pauwen. Mr. Gebr. Huisman-Schoonhoven. Anno 1947. Afmeting:Ø 16 cm. In goede ...

Zilveren kinderlepel + schuifje
Startpreis 50 EUR

835/000 Zilveren kinderlepel. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 32 gram. Zilverfabriek Voorschoten. Anno 1926. Steel met puntfilet en inscriptie 'Joh. & Geertrude 9-10-'26. En een kinderschuifje deels m...

Schaal met zilveren beugel
Startpreis 50 EUR

Kristallen ronde schaal met gelobde rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met een parelrand. ø27x24cm. In goede staat

Kristallen flessenbak met zilver
Startpreis 50 EUR

Geslepen kristallen onderzetter/flessenbak voorzien van 835/000 zilveren opstaande rand met parelrand. N.V. Kon. Utrechtse Fabriek van Zilverwerk C.J. Begeer Utrecht. In goede staat.