Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

R. David Digby, Opvliegende fazant
Ergebnis: 80 EUR

R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel, 1870
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met boerderij
Ergebnis: 100 EUR

James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Delftse schotels
Ergebnis: 550 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Tibetaanse spiegel
Startpreis 60 EUR

Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Formation
Startpreis 40 EUR

Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord
Ergebnis: 150 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...

Trumeau (koloniaal)
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.

8 Chinese snuffbottles
Ergebnis: 260 EUR

Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Must de Cartier, Aansteker en pen
Ergebnis: 200 EUR

Set met een vulpen en aansteker, Must de Cartier, Trinity Lacquer, goldplated. 7x2,5cm en 17 cm. Deukje in de pen verder in goede staat

Spiegel met lithografie achter glas
Startpreis 100 EUR

Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.

Brede gouden armband
Startpreis 1.500 EUR

Brede gouden armband, 585/000, met witgouden en roodgouden bewerking, in mat en poly. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 2 cm, 19,5 cm. Totaal ca 47,2 gram. In goede staat.

Zilveren collier met labradoriet
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren collier, 835/000, en een hanger, 925/000, met labradoriet. Ankercollier met een hanger bezet met een ovale cabouchon geslepen labradoriet. 21x28mm. 55 cm. totaal ca 19,5 gram. In goede staat

6x Oud/antiek Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.
Ergebnis: 85 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.

Zilveren koffiekan
Ergebnis: 280 EUR

Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...

Perzisch tapijt, 97 x 66 cm.
Ergebnis: 35 EUR

Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.

Mosterdpot met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Antieke zes-vlaks geslepen kristallen mosterdpot met geslepen ster op bodem. Geplaatst op een 835/000 gecontourneerde zilveren voet. Montuur met floraal gegraveerd klepdeksel. Voorzien van knop en geg...

Antieke bronzen strijdwagen
Ergebnis: 550 EUR

Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.

Lot Biedermeier-stijl porselein
Startpreis 60 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Gouden armband
Ergebnis: 500 EUR

Geelgouden armband, 585/000. Armband met pennen voorzien van gematteerde en gepolijste schakels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. ca 23,7 gram. In goede staat