Diese Webseite verwendet Cookies

33. Juliveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

China, Tea brick 2010
China, Tea brick
Startpreis 250 EUR
Franse empire barometer 2003
Franse empire barometer
Startpreis 1.150 EUR
Verkauft
Mysterieus klokje (Junghans-stijl) 3610
Mysterieus klokje (Junghans-stijl)

Ergebnis:

110 EUR

Robert Sayer / Houston 1509
Robert Sayer / Houston
Startpreis 20 EUR
Gustav Hesse 1502
Gustav Hesse
Startpreis 25 EUR
H. Martinson 1495
H. Martinson
Startpreis 30 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1459
Ongesigneerd ca. 1900
Startpreis 50 EUR
Jaroslav Lukes 1452
Jaroslav Lukes
Startpreis 75 EUR
Anneke Boot 1445
Anneke Boot
Startpreis 30 EUR
Bureauklokje. 3603
Bureauklokje.
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Cartelklok, brons 3596
Cartelklok, brons

Ergebnis:

200 EUR

Daniels, vissers aan waterkant 1409
Daniels, vissers aan waterkant
Startpreis 60 EUR
Westminster tafelklok 3560
Westminster tafelklok
Startpreis 150 EUR
Verkauft
2x Koper gravure. 1402
2x Koper gravure.

Ergebnis:

80 EUR

Pendule. 3553
Pendule.
Startpreis 600 EUR
Kok, Aquarel. 1395
Kok, Aquarel.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Pendule 3546
Pendule

Ergebnis:

150 EUR

Meinert W. Volkers 1352
Meinert W. Volkers
Startpreis 200 EUR
Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken 3510
Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken
Startpreis 1.250 EUR
Louis Seize Pendule 3503
Louis Seize Pendule
Startpreis 2.200 EUR
Verkauft
Modern blauw schilderij, kubistische schepen. 1316
Modern blauw schilderij, kubistische schepen.

Ergebnis:

80 EUR

2 Taferelen van liefdespaartjes 1309
2 Taferelen van liefdespaartjes
Startpreis 35 EUR
Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk. 3024
Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk.
Startpreis 40 EUR
Wim van Norden, 'Poldergezicht'. 1302
Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startpreis 160 EUR