Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.
Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R
Uniek zeer groot zilveren bestek, 750/000 ( 12 löthige), 19e eeuw, in 3 originele houten cassettes. Bestek bestaande uit 24 tafelvorken, -lepels en -messen, 24 dessertvorken, -lepels en -messen, 24 ge...
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.
Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G
Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G
Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G
Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G
Vuurvergulde bronzen Franse directoir pendule, Guiot a Paris omstreeks 1800, mooie vergulding, gave wijzerplaat, complete klok, niets mist,voorstelling met elf en putti. 8 daags origineel uurwerk met ...
Prachtig 5 delig zilveren koffie en theeservies, 835/000, zwaar uitgevoerd. Bestaande uit een dienblad, koffie-, thee- en melkkan en suikerpot met deksel. Versierd met parelpanden, zwart gekleurde ha...
Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.