Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Slee
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse kinderslede omstreeks 1900 80x52x40 Cond:G

2 Bronzen kaarskandelaars
Startpreis 160 EUR

Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.

Samovaar
Startpreis 25 EUR

2 Bronzen vaasjes
Startpreis 135 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.

Fotolijst Louis Seize
Ergebnis: 500 EUR

Tsuba
Startpreis 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.

Tsuba
Startpreis 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in goede staat ø8cm.

Tsuba
Startpreis 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in florale vorm ø6cm. Cond.: G

Dienblad + wandkleed
Startpreis 45 EUR

Reisikoon + kruis
Startpreis 70 EUR

Russisch 19e eeuws reisikoon, triptichon, Maria met kind, en een bewerkt kruis. 9x14cm Cond Goed

2 Snuffbottles
Startpreis 50 EUR

Twee oude Chinese snuffbottles: 1x bewerkt been en 1x bloedkoraal granulaat bewerkt met geisha's 20e eeuw 7-8cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G

Bruidsdracht
Startpreis 110 EUR

Oude hoorngesneden Indonesische bruidsdracht (gedetailleerd uitgesneden) 20e eeuw (haardracht) 80x16x16cm. Cond.: G