Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Daum nancy vaas
Startpreis 500 EUR

Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.

2 Delen Daum nancy
Startpreis 250 EUR

Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G

5 Delen kunstglas
Ergebnis: 95 EUR

Vijf delen oud kunstglas 20e eeuw: 1x grote vaas Nancy met floraal decor, 1x groene glazen vaas met 3 ribben (chip af), 1x Gallé stijl vaasje met floraal decor, 1x Art Deco stijl bolvaasje en 1x gesig...

Swarovski bloemen
Startpreis 50 EUR

Kavel met Swarovski bloemen waarvan de tulpen inclusief de bijbehorende displays zijn(uitgaves ter verlenging van het lidmaatschap). 1x Display met rode, gele en blauwe tulp 10,5x17cm. en 1 display me...

3 Karaffen met zilver
Startpreis 100 EUR

Drie karaffen met zilveren (925/000) hals: 1x grote schenkkan met zilveren tuit, voorzien van ovaal slijpsel, 1x 10-kantige geslepen karaf met zilveren hals voorzien van gravure en 1x klein schenkkara...

Glazen Jugendstil vaas
Startpreis 75 EUR

Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.

2 Art Deco schalen
Ergebnis: 45 EUR

Twee Art Deco glazen schalen ca. 1930 met bruin gemarmerd effect: 1x grote schaal met los voetstuk (voetstuk heeft chips) ø34cm. en 1x bonbonschaal ø17cm. Cond.: R-G

3 Glazen vazen
Startpreis 100 EUR

Drie Duitse Jugendstil glazen vanzen ca. 1900 van Palme König, 1 minimale chip bij groene vaas Cond.: R-G 6-12cm.

Glazen dekseldoos
Startpreis 50 EUR

Oude glazen dekseldoos, gesigneerd Gallé. Dekselrand gerestaureerd, verdere gebruikerssporen (mogelijk origineel) 16xø10cm. Cond.: R

2 Art Deco schenkkannen
Startpreis 50 EUR

twee art deco glazen schenkkannen, 1 kristal limonade kan +\- 1930 met plated armaturen, 1 mondgeblazen glazen schenkkan 3 kleurig +\- 1930. 22-29cm Cond.G

Kristallen vaas + schaal
Ergebnis: 100 EUR

Zeer grote oude Boheems kristallen geslepen vaas en schaal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 27-35cm.

2x Gembercoupe
Ergebnis: 80 EUR

Twee kristallen gembercoupes met deksel 19e eeuw: 1x waaierkristal (minimale chips) en 1x grote geslepen coupe in zware uitvoering (minimale chips) 26-39cm. Cond.: R-G

3 Delen glaswerk
Startpreis 60 EUR

Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x grote karaf, groen met noppen, 1x rode vaas ca. 1920 (chip), 1x Jugendstil vaas groen/goud/emaille ca. 1910, 18,5-42cm. Cond.: R-G

Swarovski ster + eekhoorn
Startpreis 25 EUR

Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...

Divers Swarovski
Startpreis 60 EUR

Kavel met diverse delen Swarovski waaronder: 2 zwanen, ijsschots met 3 pinguins, 2 zeesterren, 2 oesters, 1 zeeslak, 2 delen ter gelegenheid van 25 jarig bestaan, 3 hangers aan koord en veel kleine b...

6 Roemers + mand
Startpreis 85 EUR

Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonboniere 20e eeuw in goede staat 17-21cm.

Murano bonboniere
Startpreis 30 EUR

Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonboniere met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R

4 Delen Boheems kristal
Startpreis 50 EUR

Vier delen oud/antiek Boheems kristal: 1x witte schenkkan (haarlijn handgreep), 1x bonboniere wit (minimale chip), 1x bonboniere blauw/wit (minimale chip), 1x blauw vaasje 9-15cm. Cond.: R

Stopfles, 17e-18e eeuw
Startpreis 60 EUR

Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.

Rode Boheemse vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote zware oude rode kristallen overlay geslepen Boheemse vaas 20e eeuw in goede staat 26xø15cm.

Vaas
Startpreis 35 EUR

Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G

Bowlpot + 5 glazen
Ergebnis: 70 EUR

Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G

3 Delen Boheems glas
Ergebnis: 240 EUR

Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G

2 Kristallen bierkruiken
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G