Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.
Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram ca. 1900, sepia op papier, jager met pijp en jachthond 20x16cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw in interieur 28x35cm. Cond.: R-G
Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U
Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.
Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G