Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Benen boedha
Startpreis 15 EUR

Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G

Lampevoet, pors. beeld
Startpreis 15 EUR

Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R

Lamp, edelman
Startpreis 15 EUR

Oude metalen lamp met biosquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R

2 Kastkommen
Startpreis 10 EUR

Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G

Tabouret
Startpreis 25 EUR

Porseleinen tabouret ca. 1900 met twee zeemonsters, gemerkt F.M., haarscheur in glazuur en staarten beschadigd 26x33x12cm. Cond.: R

Dekselvaas + doofpot
Startpreis 30 EUR

Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.

3 Vazen
Ergebnis: 200 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

Chin. knobbelvaas, 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G

3 Imari borden
Startpreis 20 EUR

Drie Japanse (boeren) imari borden 19e eeuw, 2 borden met chip Cond.: R

3 Capucijner kop&schotels
Ergebnis: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

3 Chin. pors. kop&schotels
Ergebnis: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Wedgwood koekschaal
Startpreis 30 EUR

Wedgwood vierkantige koekschaal, model Edme 23x25cm. Cond.: U

Buffetkast
Startpreis 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Schilderij, Briels + boek
Startpreis 950 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Litho
Startpreis 100 EUR

Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G

Schilderij, Frans Manders
Startpreis 150 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G

Parfumflesje
Startpreis 40 EUR

Parfumflesje, zilver, 800/000