Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
H.M. Krabbé, 1930. 1868 - 1931. Drie Pekinese hondjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Kopie Duitse porseleinen pop van Kammer + Rheinhardt. Hilda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Zilveren brandewijnkom, 835/000, rond model op ronde voet versierd met graveerwerk en gedreven quirlandes. Voorzien van 2 grepen in de vorm van acanthusbladeren. Met monogram gravure ECD. Assayer: Si...
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule met systeem Jacqmarts uurwerk, halfuur-slag, automaat, en engel slaat op aambeeld. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 14/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 89 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker. Brons-kleurig compositie metaal. Rijtuig met figuur. Breuk in been van paard. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen miniatuurvaasjes in cassette. Afmeting: H 5 - 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule. Compositie metaal. 19e Eeuw. Korenwagen. Opnieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Geplaatst op houten vergulde console. Afmeting: 46 x 40 x 16 cm. In goe...
Mahoniehouten staartklok met Amsterdamse kap en westminster uurwerk ( kwartier slag) en maanstand., 2de helft 20e eeuw. Afmeting L. 107cm. In goede staat
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Twee antieke Japanse messing tafellampen met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 49 cm. In goede staat.
Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, voorzien van ene bronzen binnenbel, rond model versierd getrembleerde randen en floraal graveerwerk. MT.: A.H.Ankum, Zaandam jl.:h:1867. Rand is wat uit model en voorzien ...
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit; mosterdpot, voorzien van 835/000 zilveren deksel met handgreep als slang deksel ooit gerepareerd + stel ovale zoutvaatjes. Alle drie op...
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.
Vijf maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese Foo-honden met blauw glazuur. Twee katten met blauw glazuur. Eén wit porseleinen kat van Royal Copenhagen. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede...
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Zilveren onderzetter, 830/000, met een geschulpte rand. ø 9,5 cm. ca 58,5 gram. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmünd. In goede staat
Zes zilveren miniaturen, 835/000, met een haarstel, een kolenkit, een dekselpot, een voetstoof, antiek strijkijzer en en kruiwagen. Alles versierd met biedermeier bewerking. MT.: Lesener Amsterdam b.v...
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Siebende Plage im Ägyptenland. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren taartschep met opengewerkte florale steel, afmeting: 23 cm, gewicht: circa 60 gram. En een antieke 835/000 zilveren roomlepel met florale gegraveerde steel. Afmeting: 10 cm. Gewicht: ...
Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000, gecontourneerde kluwenhouder met ajourwerk in de vorm van ruiten met halve cirkels, voorzien van getrembleerde randen. Met draaibare houder voor het garen. ...
Florale Delfts-blauwe aardewerken bonbonschaal. Gemerkt aan de onderkant. Met een 835/000 zilveren opengewerkte beugel met pauwen. Mr. Gebr. Huisman-Schoonhoven. Anno 1947. Afmeting:Ø 16 cm. In goede ...
Groen geschilderde vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 48 x 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Door Nicolaum Vissher. 1618 - 1709. Auctor N. ten Have. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.
Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek interessant porseleinen serviesgoed. Onder andere: K.P.M., Meissen, Dresden, Fürstenberg, Rosenthal, Engels, Biedermeier, historisme et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6...
Metten Koornstra. 1912 - 1978. Figuur in landschap. Nr. 17/90. Litho op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat
Zes vleespinnen, 3 zilveren pinnen met wapenschild en één met floraal decor en 3 plated pinnen o.a. van WMF. 19-22cm. In goede staat
Stel van twee kristallen coupes op zilveren voet, 833/000. Coupes voorzien van een ruitslijpel met gefacetteerde nobus, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø 14x21 cm. Enkele chips. In...
Antieke eikenhout gestoken historisme Gründerzeit schaarstoel. Circa 1880. Duitsland. Afmeting: 110 x 67 x 55 cm. In goede staat.
Ferdinand Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met uien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.
835/000 Zilveren tamboereerhaaknaaldhouder, deels zes-kantig en getorst met ronde knop, voorzien van vastzet-vleugelmoer. Mr. Adema-Leeuwarden. Circa 1890. Afmeting: 10,5 cm. En een acht-kantige 835/0...
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model met ribbewerking en opgesoldeerd schild. ø 51mmx22mm. ca 27,5 gram. MT.: H.J. van halteren Schoonhoven, jl:E:1839. In goede staat
Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat
H. Krauz. 20e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren, man giet wijn in de trombone. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met robijn, saffier en diamant. Ring met een ovaal cabouchon geslepen robijn en saffier, met aan beide kanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct, in 2 vertikale...
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast met opzet. Jugendstil. 1910 - 1920. Massief origineel beslag. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Fantasie slagring met 4 singlecut geslepen diamanten en 3 rond gefacetteerde smaragden in 4 poot chatonzettingen. Breedte kop 13 mm. ø 55 ca 2,9 gram. ...
Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Fijne armband bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,5 ct VVS/D-E. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 2,6 mm. lengte 18 cm. ca ...
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Portret Indonesische man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Volendamse visserboten op volle zee. Eén restauratie. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
Lot antiek Petrus Regout Maastricht serviesgoed. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Jan Willem Pieneman. 1779 - 1853. Biddende vrouw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin decor en zes-tekens bodemmerken. Beide gelijmd. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijke staat.
2x Ertman. 20e Eeuw. Indonesische landschappen met figuren op rijstvelden. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw foraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Eén chip. Afmeting: 33,5 x 41 cm. Verder in goede staat.