Antiek pendant. Circa 1900. Gesigneerd Sapi Cap? 2x Verliefd ouder stel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Landschap met paardengespan op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 126 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.
Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Twee borden, beide beschadigd. Eén tablet, goed. Bloemen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 - 33 cm. In redelijke staat.
Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Waaronder twee gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: Ø 35 - 36 cm. In goede staat.
Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde ornamentlijst. Doekmaat H 64 x B 82,5 cm. Kleine beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
Verzameling éénhoorns van porselein. Franklin Mint collectie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Vervuild. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bronzen Jugendstil wandplaquettes met figuren en florale zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Louis Johan Hendrik Meijer. 1809 - 1866. Zeegezicht met tweemasters en sloepen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Twee grote buffelhoorns op houten plaquette. Afmeting: 67 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Diverse reparaties + één deksel niet origineel. Afmeting: H 24 - 37 cm. In matig/redelijke staat.
Zeer grote gecontourneerde Delftse Porseleyne Fles wandschotel met floraal decor. 1930 - 1955. A. van den Berg. Afmeting: Ø 53 cm. In goede staat.
Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis. Restauraties. Afmeting: H 81 x B 103 cm. In redelijke staat.
Zeer uitgebreid Duits porseleinen Fürstenberg servies, creme met goudrand. 20e Eeuw. Bestaande uit: 9x Schalen, 38x kop en schotels (3 soorten), 12x grote borden, 12x ontbijtborden, 3x kannen, 2 x sau...
Antieke kopergedreven beddepan met I.H.S. Circa 1800. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Chocoladekan, schaal, vaas (zonder deksel) en hengselpan. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Vier delen zeldzaam Fries Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee stoofjes + schalen. Voorzien van landschappen/gebouwen decor. Haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Collier en armband van granaat met gouden sluiting, 585/000, Armband en collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een rechthoekige gouden sluiting met 2 granaten, voorzien van g...
Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.
Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000, met amethist. Geelgouden oorhaken met daaraan een rond gefacetteerde amethist gezet een ronde gladomzetting, ø 10 mm. ca 2,7 gram. Winkelverkoopprijs €399,-. Nieuw
Geelgouden oorstekers, 750/000, met citrien. Gouden oorstekers met een ronde zetkast bezet met een cabouchon geslepen citrien. ø oorknop 8 mm. ca 2,0 gram. Winkelverkoopprijs € 449,-. Nieuw
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met metaal effect in de kleuren blauw-zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Kristallen fruitschaal op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met rand in aculadevorm, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:S;1852. Minimale chip. ø...
Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.
Grote glazen vaas. Rood/wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Bestek plated met 6 lepels en 6 vorken aan de achterzijde voorzien van een monogramgravure. V.A. Silverine.18-19cm.
4 Delen zilver, met 3 theezeefjes, twee versierd met een parelrand, 833/000, en een theezeef met aan twee kanten een stukje steel, Deens, 1897, en een roomlepel met een opengewerkte biedermeiersteel m...
Sierlijke witgouden oorstekers, 750/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een rozet voorzien van een ovaal gefacetteerde blauw saffier, totaal 0,71ct en daaromheen een rand met trapezium geslep...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Grote 19e eeuwse tweekleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Bijbel met zilver. Bijbel met lederen kaft en goud op snee voorzien van zilveren hoekstukken, draagogen, ketting en een dubbel sluiting. Bijbel: oude en nieuwe testament. Met zilverwerk voorzien van g...
Zilveren schaal, 925/000, met glazen binnenschaal. Rond opengewerkte schaal met guirlandes uit bloemen, cartouchen en 4 gekrulde poten. Voorzien van 2 grepen. Met ronde glazen binnenbak voorzien van e...
Twee zilveren kandelaren, 925/000, futuristisch model, bol met 3 kegelvormige poten. Mexico. ø12x10cm. totaal ca 370 gram. In goede staat.
Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse messing lamp met ranken en kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x Ø 75 cm. In goede staat.
Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste van J.W. Goethe. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. Duitsland. Pseudoniem H.E. Schniewind. Gietijzeren Art Deco schaal met pauw. Afmeting: 18,5 x 23 x 1 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement. Moeder met kind. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Vroeg 18e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band en koperen beslag. Pieter Keur, anno 1719, Dordrecht. Afmeting: 12 x 24 x 36 cm. Vochtvlekken en deels gerestaureer...
19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...
Lot zilveren bestek, 833/000, model Haags lofje, met 8 tafellepels, 8 tafelvorken, 7 dessertvorken en 5 dessertvorken, allen voorzien van een monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Gerritsen en van ...
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model met spijlen en floraal patroon, voorzien van een gesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetrand, deukje in. MT.: J.Krins, Schoonhove...
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Twee meisjes met bloemen. Met bewerkte messing omlijsting. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...
Bijzonder stel 925/000 zilveren ajour gezaagde kluwenmandjes met parelrand en voetstuk. MT. Walker & Hall, Sheffield. Anno 1905. Afmeting: 10,5 x 6 cm. Gewicht: circa 120 gram. In goede staat.
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Zilveren armband met hangers, 925/000. Armband met ovale jasseronschakels met daaraan 5 ronde hangers met een ster, met o.a. zirconia's. Voorzien van een carabijnhaak. 20 cm. ca 36 gram. Gebruiksporen...
Zilveren hanger, 835/000, met camee. Een ovale hanger met een brede rand met daarin een schelpcamee gesneden met 2 vrouwenhoofden. Grootte 23x45mm, inclusief oog. ca 6,9 gram. In goede staat
Rond zilveren dienblad, 833/000, met een omgeslagen rand met hamerslag en een opgelegde rand met bolbewerking. ø34x3cm. Gestempeld: Begeer, van Kempen en Vos, jl.: 1928. ca 940 gram. In goede staat.