Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal graveerwerk, geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met graveerwerk op houten basement. De tabakspot is voorzien van een ...
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.