Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Lot met 4 bakjes; 2 kristallen vierkante bakjes op een zilveren onderzetter, 835/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, 6,5x6,5cm, een achtkantig schaaltje, 800/000, met een hamerslag en omgeslagen rand, ...
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelbewerking en voorzien van een zilveren jasseronketting met bewerking, bevestigd aan de kraag en aan de stop. 833/000. ø10x...
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met malachiet. Collier met lunaschakel, breedte 1,5mm, voorzien van grote ovale hanger met geschulpte rand met graveerwerk en opgesoldeerde versiering, bezet met...
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 ringen, een vierkant palmiercollier n een gourmetcollier. Totaal ca 22,3 gram. In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Ring, 333/000, met brede band bezet met 3 carree geslepen groene stenen, deels afgesleten. Breedte 12 mm. ø 55 ca 4,0 gram. In redelijke staat
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant en robijn. Rijring met strakke band bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,16ct, en 3 rond gefacetteerde robijnen, allen geplaatst in een witgoud...
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een oranje kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gevormd met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren langwerpige dienschaal, 800/000, voorzien van een brede geschulpte rand met floraal decor. 40x20x1cm. ca 760 gram. In goede staat
Zilveren armband, BWG, met vierkant gecontourneerde bolle schakels met bewerking. Voorzien van bakslot. breedte 19 mm, lengte 18,5 cm. ca 27,4 gram. In goede staat
Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Vazen, dekselpotten, schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren poederdozen, 835/000, een rond model met spiraalvormige lijnenbewerking en een ovaal model met een rand met floraaldecor. ø 7,5cm en 7,5x6cm. totaal ca 127 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Venetiaans collier met een rechthoekige hanger met 7 rijen bezet met citrien, amethist, granaat en peridot. 42 cm, 15x20mm. ca 7,2 gram. Nieuw
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
Twee zilveren sigarettendozen, langwerpige doos met lijnendecor en een geschulpte rand, 800/000, voorzien van monogramgravure en gravure aan de binnenzijde, 7,5x8cm, MT.: Robert Kraft, Pforzheim, en e...
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met zes karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Drie schaakspelen met bronzen schaakstukken. Eén maal zonder bord. Eén maal houten schaakbord. Eén maal lederen schaakbord. Afmeting: 10 x 38 x 38 cm / 7 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Sri Lanka, houten beschilderde schaakstukken + marmeren schaakbord. Eén maal Paas eilanden, houtgesneden schaakstukken met houten schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x40 cm. In...
Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloedkoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.
Twee lage zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met floraal graveerwerk.ø10x12cm. In goede staat
Zilveren presenteerschaal, 835/000, ronde schaal met opstaande rand. Voorzien van een hamerslagpatroon. MT.: ø27x1,5cm. ca 400 gram. In goede staat
Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...
Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Geelgoudem horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...
Prachtige zilveren dienschaal met onderschotel, 835/000, rond model met gezaagd rasterpatroon en krulversiering, met een ronde voet geplaatst op een bijbehorende ronde zilveren onderschotel met dezelf...
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x "Brigadier General Bernardo O'Higgins 1918", 1x "Amedeo Avogardo 1911", 1x "Emanuele Paterno 1909", 1x "Dr. Ignacio Pirovano", 1x "G. Garibaldi...
Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 colliers, één venetiaans collier met een munthanger fl10,- in een zilveren rand, 60 cm, een oud anker collier met een paar signetten, rond model, 65 cm, en een broche gemaa...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.