Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met bloempot en vogel, nr. 17. Jongetje met telefoon, nr. 124. Jongetje op ski's, nr. 59. Jongetje met hond en taart, nr. 9. Afmeting: H 1...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Vijf diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje maken muziek, nr. 150. Meisje met bloemen en vogeltje, nr. 351. Meisje met paraplu en picknickmand 'Visiting a invalid', nr. 382...
Acht diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met taart 'Sweet as can be', nr. 541. Jongen met krijtbord 'One plus one', nr. 556. Jongen met grote strik 'Scamp', nr. 553. Jongen met la...
Twee gevlochten porseleinen schalen. 20e Eeuw. Met blauw bloem decor op binnenkant bodem. Eén maal Villeroy & Boch, Wenen. Eén maal Cluj-Napoca, Roemenië. Afmeting: ø 11 - 26,5 cm. In goede staat.
Drie delen Schierholz/Plaue porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mand, figuurlijke vaas, tazza. Opgewerkt met bloemen en goud decor. Afmeting: L 26 cm. / H 18 - 30 cm. Haarscheurtjes, chipjes. In redel...
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met bodemmerk. Met blauwe draak, goud en vlinder decor. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. Professioneel gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.
Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Antieke Oosterse zweep. Circa 1930. Gemaakt van hoorn-segmenten + hondenkop. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke ronde dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor op deksel. Circa 1880. Craquele in schilderwerk. Afmeting: ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...
Lot oud/antiek plated. Divers. Onder andere: vorken, borstel, fotolijsten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.