Zilveren schaal, 13 lothige, 812,5/000, rechthoekig gecontourneerd model met een gekrulde rand, geplaatst op 4 poten. Voorzien van 2 handgrepen met bladdecor en een cartouche. 28x13x5cm. ca 123 gram. ...
Zilveren snuifdoos, 950/000, Frans, rechthoekig model met scharnierend deksel. Aan de bovenzijde voorzien van floraal graveerwerk en aan de onderzijde voorzien van een ribpatroon. De binnenzijde is vo...
Geelgouden trouwring, 585/000, vlak model met geslepen rand. breedte 6 mm, A.S. ca 6,7 gram. In goede staat
Een collier en armband met lapis lazuli, een collier met getrommelde lapis lazuli kralen met double tussenstukjes, 65 cm, en een armband met cilindervormig geslepen lapis lazuli kralen geregen met zil...
Twee zilveren tafelfazanten, 915/000, Spaans, een paar. 19x4x9cm. totaal ca 132 gram. In goede staat
Een paar zilveren tafelfazanten, 835/000, mannetje en vrouwtje met geschreide vleugels. 13 en 15 cm. ca 176 gram. In goede staat
Twee oude Chinese Kantonese theeserviesjes. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumer Fayence tabakspot met koperen deksel. Landschap decor. Circa 1930. Afmeting: 34 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Art Deco marmeren boekensteunen met bronzen tijgers. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met turkooise stenen. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram J.W. 19e Eeuw. Twee maal dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...
Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederland/Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.
Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...
Fraaie grote zilveren bierpul, 830/000. zogenaamde Humpen, versierd met een brede rand met fantasie knerren patroon, geplaatst op 3 poten met gekroonde leeuwen leunend op een bal. Voorzien van een sc...
Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.