Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.